Spor Duayenleri Hasret Giderdiler

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Sivil Toplum Kuruluşları ve Spor Kulüpleri düzenlenen toplantı Spor Duayenleri ile bir araya geldi.

Spor Duayenleri Hasret Giderdiler

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Sivil Toplum Kuruluşları ve Spor Kulüpleri düzenlenen toplantı büyük ilgi gördü.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte düzenlemiş oldukları toplantıya yılların eskitemediği spor duayenlerini bir araya getirmenin gururunu yaşandı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte düzenlemiş oldukları toplantıya Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Genel Sekreteri Mehmet Aktaşoğlu ve Basın sözcüsü Adnan Yükselir, Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkan Vekili Sait Akdağ, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Abdullah Canbeyli, Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Sicil Lisans Müdürü Abdülhamit Pehlivan, Rışvanlılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Avcı, Eski Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Al katıldı.

Sporda emek sarf eden sporcuları bir araya getiren toplantıda bir çok konulara yer verilirken, özellikle Mehmet Aktaşoğlu’nun aday olduğu Mayın ayında yapılacak olan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçimi konuşularak geceye damgasını vurdu.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2017, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER