Spor Dünyası İstanbul’da Buluştu

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu, İftarı unutup, Şanlıurfa’nın spor sorunlarını Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’a iletti

Spor Dünyası İstanbul’da Buluştu

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ve yönetiminin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana Aktaşoğlu ve yönetimi gerek kulüplerin maddi ve manevi sıkıntılarını, gerekse Şanlıurfa’yı spor şehri yapmak için gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor.

Her sezon Kulüplerin ayakta durması ve çalışmalarını sürdürmesi konusunda maddi destekte bulunan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu İstanbul'a çıkartma yapmaya devam ediyor.

Mübarek Ramazan ayında bile dur durak bilmeyen Şanlıurfa’nın sorunlarını İstanbul’a taşıyan Başkan Aktaşoğlu sorunları Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ileterek destek istedi.

Spor Dünyası İstanbul'da  buluştuğu iftar sofrasında Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu iftarı unutarak Şanlıurfa’nın spor alanındaki sıkıntılarını Genel Başkan Mehmet Baykan’a anlatarak, sorunlarının çözüme kavuşturulma talebinden bulunduktan sonra iftarını açtı.

81 İlin ASKF Başkanları istanbul’da Buluştu…

Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından İstanbul'da düzenlenen iftar programına Türkiye Futbol Federasyonu başkan vekili aynı zamanda başkan adayı Nihat Özdemir, Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, konfederasyon yönetim kurulu üyeleri ve 81 ilin ASKF başkanları, İstanbul takımlarının Başkan ve yöneticileri katıldı.

Şanlıurfa'yı temsilen iftar programına icabet eden ASKF Başkanı Mehmet Aktaşoğlu Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ile birebir görüşerek Urfa'daki sorunları birinci ağızdan Baykan'a aktardı. Aktaşoğlu'nun TFF Başkan adayı Nihat Özdemir'le olan samimiyeti ise dikkatlerden kaçmadı. Bunun yanı sıra iftar programının yaklaşık bin kişiyi kapsadığı öğrenildi

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER