“Siyaset Şanlıurfaspor’dan uzak dursun”

Şanlıurfa’da 7’den 70’e herkesin dillendirdiği sözleri söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi Urfaspor taraftarlarının duygularına tercüman oldu.

Şanlıurfa’da 7’den 70’e her Urfalının dile getirdiği Siyaset Basamağı Şanlıurfaspor sözünü destekleyen sözler sarf eden Nihat Çiftçi taraftarların yüreğine su serpti. Siyaset biraz spordan uzak dursun diyen Çiftçi el birliği ile Şanlıurfaspor’un bulunduğu konumdan kurtarılması gerektiğini savundu.

Şanlıurfaspor’un doğru yönetilmesi gerektiğini savunan Başkan Çiftçi; “ Yönetimle görüşüyorum, Başkanımız Fethi Beyle görüşüyoruz bir kaç farklılıklarımız var. Nasıl kalıcı gelir, nasıl kalıcı bir sistem, nasıl Şanlıurfaspor geleceğe taşınabilir bu konuları konuşuyoruz. Artık bir ileri iki geri yapmak istemiyoruz Şanlıurfaspor’u kurumsal bir yapıyla zaten tesisleri var öz geliri, öz kaynakları geliştirdiğimiz zaman ayakları üzerinde duracaktır. Siyaset biraz spordan uzak dursun. Bunu net ifade ediyorum kendim içinde bu geçerli sporu seven bu işi yürütsün, yönetim kurulu bu işi yönetsin Şanlıurfaspor’u bir noktaya taşısınlar bizde gidelim Şanlıurfaspor’un maçlarını coşkuyla seyir edelim, Şanlıurfa bunu hak ediyor, huzuru hak ediyor. Bu konuda fazlasıyla gerekli tutumu sağlayacağız” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER