Siverek Belediyespor Yetenek Avında

Bölgesel Amatör Liginde Şanlıurfa’yı temsil edecek olan Siverek Belediyespor gizli yetenekleri keşfetmek için başlatmış oldukları “Yaz Spor Okulu” start aldı

Siverek Belediyespor Yetenek Avında

Adım adım maziye doğru koşmaya başlayan Siverek Belediyespor yıllar önce mücadele ettiği 3. Lige çıkmak için adeta kenetlenmiş durumda. İlçede gizlenmiş yetenekleri keşfetmek için düğmeye basan Siverek Belediyespor’un açmış olduğu “Yaz Spor Okulu” büyük ilgi görürken, çalışmalara başlandı.

2000 doğumlu ve üstü katılacak olan “Yaz Spor Okulu”na gençler büyük ilgi gösterirken kayıtlar sona erdi.

Geleceğin yıldızlarını bulup spora kazandırmak isteyen Siverek Belediyespor’ta tek amaç ilçe ve köylerinde keşfedilmeyi bekleyen bir çok gençler bulunmaktadır. Bu gençlere sahip çıkarak onları spora teşvik etmek amacıyla bu yola baş koyduklarını belirttiler.

Eski yıllarda olduğu gibi Siverek Belediyespor’u maziye taşıyacaklarını dile getiren Yöneticiler, “Siverek İlçesi 3. Ligi kaldıracak ve hatta 2. Ligi bile taşıyacak nüfusa sahiptir. Yıllar önce bu ilçemiz 3. Ligde mücadele ederek, o yıllarda bile spora ne kadar duyarlı ve ne kadar istekli olduğunu herkes gördü.

İlk hedefimiz olan BAL liginde iyi bir sezon geçirip ilçeyi 3.lige taşımaktır. Kabiliyetli ve yetenekli gençlerimize her zaman kapımız açık olacaktır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER