Şirinlerden Haliliyespor’a forma jesti

    Samsunspor Şirinler Taraftarlar Derneği Şanlıurfaspor deplasmanı öncesi renkleri kırmızı beyaz olarak kurulan ve Şanlıurfa'nın amatör kulüpleri arasında yer alan Haliliyespor'u ziyaret ettiler.      BAŞKAN ARPACI TEŞEKKÜR ETTİ  Kırmızı beyaz ren

Şirinlerden Haliliyespor’a forma jesti

    Samsunspor Şirinler Taraftarlar Derneği Şanlıurfaspor deplasmanı öncesi renkleri kırmızı beyaz olarak kurulan ve Şanlıurfa'nın amatör kulüpleri arasında yer alan Haliliyespor'u ziyaret ettiler.

 

   BAŞKAN ARPACI TEŞEKKÜR ETTİ

 Kırmızı beyaz renklere gönül veren Şirinler Taraftarlar Derneği Şanlıurfa deplasmanı öncesi şehrin önde gelen Amatör kulüplerinden biri olan Haliliyespor'u ziyaret ettiler. Şirinler Grubu Haliliyespor'a yaptırdıkları 20 adet takım formasını Kulüp Başkanı Mehmet Arpacıya teslim ettiler. Başkan Arpacı Şirinler Grubuna forma jestlerinden dolayı teşekkür etti.   ŞENKAL:"PROJELERİMİZ DEVAM EDECEK"

 Şirinler Grubunun projelerinin bundan sonraki günlerde de devam edeceğini belirten İkinci başkan Cüneyt Şenkal,"Derneğimiz adına başlattığımız projelerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bu ve bunun gibi projelerle Samsunspor sevgisini her kesime taşıyacağız. Bizleri Şanlıurfa'da en iyi şekilde misafir eden Haliliyespor Başkanı Mehmet Arpacıya Şirinler Grubu adına teşekkür ederim" dedi. Daha sonra Başkan Arpacı Şirinler Grubu üyelerine çiğ köfte partisi verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER