Şimdi Destek Zamanı!....

1. Lige çıkma yolunda son viraja giren Şanlıurfaspor’a Fatih Karagümrük karşısında stadı 30 bin kişiyle doldurarak destek verelim.

Şimdi Destek Zamanı!....

1. Lige çıkma yolunda son viraja giren Şanlıurfaspor’a Fatih Karagümrük karşısında stadı 30 bin kişiyle doldurarak destek verelim.

Gün bu gündür! Haydi Şanlıurfalılar takımına sahip çık!...Hedef TFF 1. Lig çıkma yolunda keskin viraja giren Şanlıurfaspor’a play offta gereken desteği verelim.

47 yıl sonra tarihinde ilk kez 1. Lig çıkan Şanlıurfaspor 5 yıl aradan sonra bu lige veda etmişti.

Bu gün o şansı yakalamış durumdayız. Gelim 9/5/2019 Perşembe günü 11 Nisan stadyumunda Şanlıurfaspor ile Fatih Karagümrük arasında oynanacak olan play offun ilk ayağında Şanlıurfaspor’a geçtiğimiz yıllarda doldurduğumuz gibi yine 30 bin taraftarlarla doldurarak destek olalım.

TARAFTARLARDAN VALİLİĞE CAĞRI...

Play offun ilk ayağı olan Şanlıurfaspor ile Fatih Karagümrük arasında oynanacak olan dev maç öncesi Şanlıurfaspor taraftarlar Valiliğe çağrıda bulundu.

Şanlıurfaspor taraftarları bu önemli müsabakada Valiliden istekleri şöyle: Canımızdan çok sevdiğimiz TFF 1. Lig çıkma yolunda Şanlıurfaspor kendi evinde Fatih Karagümrük ile oynayacağı play offun ilk ayağında lütfen stadyuma ücretsiz otobüs tahsil edilsin.

Mübarek Ramazan ayından dolayı 9/5/2019 Perşembe günü saat: 20.30’da oynanacak olan müsabakanın iftar saatine denk gelmesinden dolayı Valilik maça giden taraftarlara iftar menüsü versin. Şanlıurfa Valiliği bunu TFF 1. Lige çıktığımız günlerde yaptı. 30 Bin taraftarlara kebap  ziyafeti verdiler. Bu gün de vermelerini istiyoruz.

Lütfen taraftarların bu isteğini yerine getirerek bizleri dünyanın en mutlu insanı yaparsınız. Fatih Karagümrük ile oynayacağımız hayati maça bütün sporseverleri bekliyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER