banner54

Seçmelerde Başarılı Olanlar Açıklandı

           Şanlıurfaspor Kulübü altyapı seçmeleri okulların tatil olmasından sonra yaptıkları seçmelerde başarılı olan futbolcular açıklandı. Sabah 2003-2004 yıllarında doğan çocuklar ile başlanan seçmeler, öğleden sonra 1997-1998 yıllarında doğan çocukların seçmeleri ile devam edildi.

         Aileleri ile birlikte sahaya gelen genç yetenekler, yaş gruplarına ayrıldı ve yine yaşlarına göre gruplara ayrılıp aralarında maç yaptı. Yapılan maçta başlarında bulunan Alt yapı hocaları tarafından takip edilen çocuklar hocalarının beğenisini kazanabilmek için birbirleri ile kıyasıya mücadele ettiler.

        Yaklaşık 4 gün devam eden seçmeler sonunda ilk aşamayı geçen futbolcuların isimleri belli oldu.

         1. Aşamada başarılı olan futbolcular, Çarşamba günü yapılacak. 2. Aşama için tekrar denenecekler. 

1997-1998-1999-2000 doğumlu sporcular 25 Haziran Çarşamba günü saat 07:00’de 2001-2002-2003-2004 doğumlu sporcular ise saat 14:00’te  ŞUTİM sahasının önünde hazır bulunmaları gerekiyor. 

         2014-2015 Futbol seçmeleri 1. Aşamayı kazanan sporcuların isimleri şöyle:

1997 Doğumlu

1-Mustafa Tarhan, 2-İbrahim Dilek, 3-Mehmet Ay, 4-Mehmet Emin Öngül

1998 Doğumlu

1- Şükrü Çavcı, 2-Miktad İftidak, 3-Mahmut Akkuş, 4-Veysel Karani Daş, 5-Ali Karayılan, 6-Ferhat Perçin, 7-İ.Halil Ayebe, 8-Mehmet Kaş, 9-Mahmut Yaprak, 10- İ.Halil Talay, 11-M.Can Karataşlı

1999 doğumlu

1-İsa Kılıç, 2-Mehmet Çimtay, 3- M.Nurani Akıl, 4- M.İdris Aktaş, 5-Mehmet Çelik, 6- Emrullah Müjdeci

2000 Doğumlu

1- Mehmet Daş, 2- İ.Halil Baysan, 3- Ahmet Durgun, 4- İsmail Çimtay, 5- Abdulkadir Ölçer, 6- Kadir Pezk, 7- M. Yusuf İşyeri, 8- Ramazan Seray, 9- M. Ali Miroğlu, 10- M. Ali İnanç, 11- M. Murat Elçi, 12- Serhat Aslan, 13- Ahmet İlgiz, 14- Muhammet Yaşar, 15- Yusuf Kılıç

2001 Doğumlu

1-Hasan Dağ, 2- M. Furkan Bulut, 3- M.Bakır Yılmaz, 4- Halil Akkuş, 5- Veysel Eş, 6- Ahmet İnci

7- Ebubekir Göktepe, 8- Samet Kıratoğlu, 9- Mehmet Canbeyli, 10- Özgür Olgun, 11- Mehmet Esin, 12- Ali Can Esin, 13- İbrahim Hangişkan

2002 Doğumlu

1-Ali Aslan, 2- Mehmet Polat, 3- Cesur Şeyhanlıoğlu, 4-Barış Uygur, 5- Mahmut Demir, 6- Salih Altun, 7- A.Nejdet Köseoğlu, 8- Murat Çıplak, 9- Abdullah Gökalp, 10- Hüseyin Artuk, 11- Mustafa Sarıaydın

2003 Doğumlu

1-A.Berat Elden, 2-Burak Türkoğlu, 3- Mehmet İlgen, 4- Cemal Orhanalp, 5- Doğan Kılıç, 6- Halil Altun

7- Murat Şeyhanlıoğlu, 8- Murat Basyan, 9- M.Ali Kumcu, 10- İsmail Kasketçi, 11- Hadi Melik Satıcı, 12- Tuncay Seyyar, 13- Berat Ağrıç, 14- Cuma Divane, 15- Baransel Kılıç

2004 Doğumlu

1-M.Cemal Dövücü, 2-Ali Köçer, 3- M.Taha Polat, 4- Velat Uygur, 5- Barış Bereket, 6- İ.Enes Özkan, 7- Y.Emre Özkan, 8- Nuri Kamal, 9- Ahmet Baygeldi, 10-M.Ali Kuzu

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER