Şanlıurfa’yı Antalya’da Temsil Edecekler

Malatya’da yapılan kros liginde Sporcum Emine Nur ORHAN Yaptığı derecesiyle Urfa ekibine katkıda bulundu.

Şanlıurfa’yı Antalya’da Temsil Edecekler

Malatya’da yapılan kros liginde Sporcum Emine Nur ORHAN Yaptığı derecesiyle Urfa ekibine katkıda bulundu. Antep’te Anadolu yıldızları mücadelesindeki başarıyı Viranşehir olarak devam ettirmenin gururunu yaşıyoruz. Ali Yıldız 1.Zeynep Kurt ve Emine Nur Orhan ile Viranşehir’den Urfa’ya katkımız artiyor.3 sporcu ile katılan sporculardan 1.2.3.luk madalyaları Viranşehir’den

Atletizm Ana Lig'de Malatya’da yapılan yarı final yarışmada Viranşehir’den Katılım sağlayan 3 Sporcumuz; 300 M Erkekler kategorisinde Ali Yıldız 2.lik madalyası alarak Türkiye finalinde Şanlıurfa’yı Antalya Finalinde temsil edecektir.

100 m de Ali Yıldız 4.Yıldız bayanlarda 100 m Zeynep Kurt 5. Ve 1500 m de Emine Nur Orhan 4. Oldular. Viranşehir olarak Sanlıurfamızı iyi temsil etmeyi şiar edindik ve basariyle temsil etmenin gururunu yaşıyoruz.

Urfa’ya Madalyayı getirmenin sevincini buruk yaşıyoruz. Çünkü dün yüksek atlamada Urfa kafilemizde bulunan Süleyman Aslan'ın sakatlanması bizi üzdü.

Kafile sorumlusu Selahattin Demir, Süleyman kardeşime acil şifalar diliyor. Herkesin dualarını bekliyoruz. En kısa zamanda iyileşerek aramıza dönmesini Rabbimden temenni ediyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER