Şanlıurfaspor’un Play Off Maçı Saat: 20.30’da Başlayacak

TFF 1. Lig Kırmızı grupta ligi 56 puanla 5. Sırada tamamlayan Şanlıurfaspor play offa adını yazdırdı. Şanlıurfaspor'un play off müsabakası bugün saat: 20.30'da başlayacak.

Şanlıurfaspor’un Play Off Maçı Saat: 20.30’da Başlayacak

TFF 1. Lig Kırmızı grupta ligi 56 puanla 5. Sırada tamamlayan Şanlıurfaspor play offa adını yazdırdı. Play off’ta Fatih Karagümrük ile eşleşen Şanlıurfaspor tur atlamak için çalışmalarını tamamladı. Şanlıurfaspor ile Fatih Karagümrük arasında oynanacak olan dev müsabaka bugün Saat: 20.30’da başlayacak.

Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumunda Şanlıurfaspor ile Fatih Karagümrük arasında oynanacak olan müsabakayı Ankara Bölgesi A Klasman hakemlerinden Özgüç Türkalp yönetecek. Türkalp’ın yardımcılığını Bersan Duran ve Anıl Usta yapacak. Maçın dördüncü hakemlik görevini Özer Özden üstlenecek.

TARAFTARLARDAN TAM DESTEK

Hedef TFF 1. Ligine çıkma yolunda Şanlıurfaspor bugün kendi evinde oynayacağı Play Offun ilk ayağında Fatih Karagümrük karşısında taraftarlar adeta seferber oldular. Bir haftadır çalışmalarını sürdüren taraftarlar stadı 30 bin kişi doldurmak için çağrıda bulundular.

Şanlıurfaspor taraftarlar maddi sıkıntı ve icralara rağmen takımımız play offa çıkması bizleri son derece sevindirmiş olduklarını dile getirdiler.

Taraftarlar, “Bir sezonun emeği bu maça bağlandı. Bugün 11 Nisan Stadyumunda oynayacağımız hayati için bütün taraftarları stada davet ediyoruz. Valilikten ricamız Ramazan ayı münasebetiyle stada gitmek için ücretsiz otobüs tahsil edilmesini istiyoruz” dediler.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER