Şanlıurfaspor’un Kongresi Ertelendi

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Şanlıurfaspor Yönetimi sezon sonunda kongre kararı aldı. GAP Vadisi Şanlıurfaspor tesislerinde yapılan kongreye hiçbir Allah’ın kulu katılmayarak kongre ertelendi

Şanlıurfaspor’un Kongresi Ertelendi

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Şanlıurfaspor Yönetimi sezon sonunda kongre kararı aldı. GAP Vadisi Şanlıurfaspor tesislerinde yapılan kongreye ilgi görmeyerek haftaya ertelendi. 

İki sezondur Türkiye Futbol Federasyonu 2.lig’de mücadele eden Şanlıurfaspor bekleneni veremedi. 2018-2019 sezonu başında da büyük umutların bağlandığı takım taraftarı ve Urfa’yı hayal kırıklığa yaratırken takımın içinde olduğu maddi sıkıntıdan dolayı kulüp kongreye gitme kararı aldı. GAP Vadisindeki tesislerde yapılan kongreye kimsenin katılmaması büyük tepkilere neden oldu. Çoğunluk sağlanmadığı için kongre 16 Haziran 2019 Pazar günü saat 10:00'da Esentepe Mah. Urfa City AVM (Mozaik) Mehmet Akif İnan Konferans salonunda çoğunluk aranmaksızın aşağıdaki gündem maddelerine göre yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2019, 10:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Hakkı YETKİNGÖZ
Mustafa Hakkı YETKİNGÖZ - 6 ay Önce

Sayın Saraçoğlu sizi uzaklaştıranlara inat Başkanımız olmanızı dilerim. Fenerbahçe gibi bir yardım toplanırsa düzlüğü çıkarız..Ben urfa dışında yaşayan bir urfalıyım. ilk keseme göre yardımı ben yaparım.
Ayrca Sayın Sadaçoğmu başkanımız olursa urfaspora kalıcı bir gelir için fikrimi ona sosyal medyadan atacağım.Futbol ve futbolcudan anlayan Sayın Saraçoğlundan başkası bu takımı hak ettiği yere getiremez.Getircek biri varsa buyursun.

apollo
apollo - 6 ay Önce

eyyi oldu bi halta yaramayan herseyi ondan bundan bekleyen memleketin basina bela takim alla vere kaldiralar ligden

SIRADAKİ HABER