Şanlıurfaspor’un Hali Ne Olacak!..

Bir yandan maddi sıkıntılarla boğuşan ve bir yandan da kongrede ne olacağı belli olmayan Şanlıurfaspor’un geleceğinden endişe duyulmaya başlandı. Kulüp Kapanacak mı, kapanmayacak mı!..takımın başına kongrede kimin geleceği merak konusu oldu.

Şanlıurfaspor’un Hali Ne Olacak!..

TFF 2. Lig Kırmızı grupta şampiyonluğu kaçırdıktan sonra adını play offa yazdıran Şanlıurfaspor play offta da istediği başarıyı yakalamayarak ligi eli boş tamamladı. Bir yandan maddi sıkıntılarla boğuşan Şanlıurfaspor’un kongreye gitmeden öncesi borcu 60 milyona dayandı.

9 Haziran’da yapılacak olan kongrede kimin başkanlığa geleceği merak konusu olurken, bu kadar borcu kim sırtlayacak!..

GÖZLER ŞAMPİYON BAŞKANA ÇEVRİLDİ…

Şanlıurfa’nın 49 yıllık özlemini memleketin takımı olan Şanlıurfaspor’u TFF 1. Ligine çıkartarak büyük başarılara imza atarak adeta destan yazan şampiyon başkan Kemal Saraçoğlu 9 Haziran’da yapılacak olan kongrede aday olacak mı!..

Son günlerde aldığımız duyumlara göre efsane Başkan Kemal Saraçoğlu aday olacağım, ama borcun çok yüksek olduğunu söylemleri dilden dile dolaşmaya başlandı.

Mevcut Başkan Emin Yetimoğlu yapılacak olan kongre öncesi yaptığı açıklamada aday olamayacağını ve başkanlığı bırakacağını açıklamıştı. Bunun üzerine yapılacak olan kongre öncesi Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin Şanlıurfaspor’un geleceği için bir toplantı yaparak takımı emin ellere teslim etmesini istiyoruz.

Şanlıurfa’ya geldiği günden bu yana Şanlıurfa’ya için gecesini gündüzüne katarak yaptığı başarılı çalışmalarla vatandaşların gönlünde taht kuran Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin Şanlıurfaspor’u bu zor günlerde kurtaracağından hiç şüphemiz yoktur.

9 Haziran’da yapılacak olan kongrede takımı emin ellere teslim edildikten sonra Şanlıurfaspor yeniş sezonun hazırlıklarına başlayın kaçırdığımız şampiyonluğu yakalayın TFF 1. Ligine çıkmasını bekliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER