Şanlıurfaspor’un 100’ü Güldü

    Baştan sona üstün oynayan sarı yeşilli ekip, ilk periyodu, 21-8 önde tamamladı, tüm periyodlarda üstün taraf olan Şanlıurfaspor ikinci periyodu, 22-9 devreyi ise 43-17 önde tamamladı.   3. periyodda daha çok gençlere şan veren Şanlıurfaspor Mardin

Şanlıurfaspor’un 100’ü Güldü

    Baştan sona üstün oynayan sarı yeşilli ekip, ilk periyodu, 21-8 önde tamamladı, tüm periyodlarda üstün taraf olan Şanlıurfaspor ikinci periyodu, 22-9 devreyi ise 43-17 önde tamamladı.

  3. periyodda daha çok gençlere şan veren Şanlıurfaspor Mardin karşısında durmak bilmedi ve periyodu 36-10, 3. Periyod sonunu ise 79-27 önde kapattı.

  Son periyod’da da sahanın her yerinde etkili olan Şanlıurfaspor, periyodu, 26-10 maçı da 100-37 kazandı.

  

Karşılaşmayı İl Özel idaresi genel sekreteri ve Şanlıurfaspor başkan vekili Uğur Büyükhatipoğlu, Şanlıurfaspor kulüp idare amiri Vedat Bucak, Kulüp idari işler sorumlusu Aziz Çayırcıoğlu ve İdari menajer Hakan Keşküş’te izledi.

  Maç sonunda açıklama yapan Şanlıurfaspor basketbol menajeri İbrahim Aybar, Mardin İdman Yurdu karşısında çok iyi oynadıklarını ve maçı farklı kazandıklarını dile getirirken, “Bir engeli daha aşmanın sevincini yaşıyoruz, şimdi önümüzde Zirve Üniversitesi gibi güçlü bir takım var onlarla deplasmanda karşılaşacağız, artık bu maçı düşünmeye başladık” dedi. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER