Şanlıurfaspor’dan Vali Erin’e Ziyaret

Valilik kararnamesinden sonra Şanlıurfa’ya Vali olarak atanan Abdullah Erin’i Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim ve Yönetimi ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Şanlıurfaspor’dan Vali Erin’e Ziyaret

Siyaset, bürokrasi, iş çevresi, sivil toplum kuruluşları, spor ve kültür camiası gibi kentin her kesiminden gelen tebrik ziyaretlerini kabul eden Erin, makamının kapılarını yüzlerce kişiye açtı.

Gün içinde Valilik makamında tebrik ziyaretlerini almaya devam eden Vali Erin,  Şanlıurfaspor Yönetimi, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Hasan Maral'ı, GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Mehmet Açıkgöz'ü,  Türkiye Jokey Kulübü Şanlıurfa Şube Müdürü Mehmet Kazoğlu'nu, Muhtar Halil Haktankaçmaz başkanlığında  Türkiye Muhtarlar Derneği yönetim kurulu üyelerini, Ömer Ağ başkanlığında Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) yönetim kurulu üyeleri ile  Kızılay  Şanlıurfa Şube Başkanı Ahmet Elçi ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim ve Yönetimini makamında kabul eden Vali Abdullah Erin'e, Kulüp Başkanı Emin Yetim tarafından transfer çalışmaları ve önümüzdeki futbol sezonu planları hakkında bilgiler verildi.

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim İlimize atanan Valimizi makamında ziyaret ettikleri Urfanatik’e anlattı.

Başkan Yetim, “Şanlıurfamıza atanan yeni Valimizi yönetim kurulumuzla birlikte makamında ziyaret ettik. Ziyaret esnasında Valimize Şanlıurfaspor durumu hakkında bilgi verdik.

Her zaman Şanlıurfaspor’un yanında olacağını ve gereken desteği vereceğini söylemesi tabi ki bizleri son derece mutlu etmişti. İlimize yeni atanan valimize görevinde başarılar dilerim” dedi.

TARANSFER ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim ligde söz sahibi olmak için transfer çalışmalarının son derece başarılı bir şekilde devam ettiğini söyledi.

TFF 1. Liginde yapılan şikelerle Şanlıurfaspor’un düşürüldüğünü belirten Başkan Yetim, “Ben Şanlıurfaspor’un hakkını kimseye yedirmem, babam bile olsa hesabını sorarım. Bizde elimize şike ile ilgili ciddi belgeler ulaştı. Bu belgelerle beraber TFF’ye ileterek şikayette bulunduk.

TFF’ye şikayette bulunduğumuz Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un şike yaparak ligde kalmasını kanıtlayan bir çok belgeyi basın ile paylaşacağım. Allahın izniyle biz bu yoldan asla dönmeyeceğiz. Gerekirse FİFA’ya bile başvururum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 08:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsimsiz
İsimsiz - 2 yıl Önce

Ben böyle vizyonsuz bir yönetim görmedin kura çekimine gitmeyen sözde takımı sahiplenmiş işadamlarımız valiye yalakalık yapacağınıza önce takımla ilgilenin

SIRADAKİ HABER