Şanlıurfaspor’da 14 gitti, 19 geldi

Devre arası transfer dönemi 1 Şubat’da sona erdi. Transfer sezonunu en hareketli geçiren takım Şanlıurfaspor oldu.

Şanlıurfaspor’da 14 gitti, 19 geldi

Şanlıurfaspor devre arası transfer dönemi çalışmalarında birçok oyuncu ile yollarını ayırdı. 14 futbolcu ile yollarını ayıran Şanlıurfaspor, 19 futbolcu ile sözleşme imzaladı. Sarı yeşilliler büyük bir risk alarak deyim yerindeyse takımı baştan kurdu. Oynanan maçta futboluyla göz dolduran Şanlıurfa temsilcisi gelecek için umut verdi.

14 FUTBOLCU İLE YOLLAR AYRILDI

Şanlıurfaspor devre arası transfer çalışmaları kapsamında Tugay Kerimoğlu’nun isteği doğrultusunda 14 futbolcu ile yollarını ayırdı. Şanlıurfa Temsilcisi Cicero, Fernando Silva, Toni Silva, Hami Çolak, Kenan Karışık, Fevzi Elmas, Mustafa Aşan, Youssef Yeşilmen, Onur Akbay, Hüsnü Başkurt, Mehmet Sıddık İstemi, Ahmet Arı, Abdulkadir Özgen ve Kıvanç Karakaş ile yollar ayrıldı.

19 FUTBOLCU İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Şanlıurfaspor kadrosunu adeta baştan kurdu. Şanlıurfa temsilcisi 14 futbolcu ile yollarını ayırırken, 19 futbolcu birden transfer etti. Şanlıurfaspor; Mertcan Çam, Lokman Gör, Emrah Tuncel, Halil Çolak, Lomana Lualua, Timur Özgöz, Yusuf Sarıca, Hasan Direk, Ensar Baykan, Yavuzhan Keleşoğlu, Onurcan Piri, Ramazan Sal, Hikmet Balioğlu, Makhtar Thioune, Oğuzhan Kayar, Ahmet Aras, Erhan Kartal, Amın Askar ve son olarak Ricky Van Haaren’i renklerine bağladı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2016, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER