banner112
banner54

Şanlıurfaspor Ziraat Türkiye Kupası’na ikinci kademeden başlayacak

2013-2014 sezonu için belirlenen yeni statüye göre,  1. Tur karşılaşmalarında, Bölgesel Amatör Lig'den (BAL)  26, Spor Toto 3. Lig'den 54 takım olmak üzere toplam 80 kulüp mücadele edecek. Karşılaşmalar sonunda 2. Tura yükselecek 40 takım belli olacak.


Kupa'da 1. Tur maçları  10-12 Eylül tarihlerinde bölgesel olarak evsahibi takımların sahasında tek maç eleme usulüne göre oynanacak.


İkinci eleme turu müsabakaları birinci eleme turu müsabakaları sonucunda tur atlayan 40 takım ile bu sezon Spor toto 3’üncü Ligde mücadele eden 54 takım, 2’inci ligde mücadele eden 36 takım ve Şanlıurfaspor’la birlikte  PTT 1. Ligde mücadele eden 19 takım arasında oynanacak. 

Dördüncü turdan itibsaren kuraya Süper lig takımları da dahil edilecek.
Şanlıurfa’nın BAL temsilcileri geçen sezon ligi son sıralarda bitirdikleri için kupanın birinci turunda yer almıyor. 

Şanlıurfaspor geçen sezon 4’üncü turda Trabzonspor’la eşleşmiş, deplasmanda rakibine 4-0 mağlup olarak elenmişti. 

11 Eylül Çarşamba:

15.00 Beylerbeyi-Anadolu Üsküdar 1908 (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.00 Tuzlaspor-Localtime Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye Sahası)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-İstanbulspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)

15.00 Çıksalınspor-Maltepespor (Vefa)

15.00 Ümraniyespor-Silivrispor (Ümraniye Belediye İlçe)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Kocaelispor (Darıca İlçe)

15.00 Derince Belediyespor-Sakaryaspor (Derince Belediye Doğal Çim)

15.00 Bursa Nilüferspor-Orhangazispor (Nilüfer)

15.00 Ankara Demirspor-Şekerspor (Cebeci İnönü)

15.00 Keçiörengücü-Kırıkkalespor (Ankara Aktepe)

15.00 Adliyespor-Hacettepe (Yenimahalle Hasan Doğan)

15.00 Edirnespor Gençlik-Tekirdağspor (Edirne 25 Kasım)

15.00 Beyköy Belediyespor -Gölcükspor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Armutlu Belediyespor-Yeşil Bursa (Yalova Armutlu İlçe)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Bartınspor (Kemal Köksal-Seyircisiz)

15.00 Tosya Belediyespor-Ayancık Belediyespor (İzzet Aksalur)

15.00 Çorum Belediyespor-Ünyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Merzifonspor-1930 Bafraspor (Merzifon İlçe)

15.00 Nevşehirspor Gençlik-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Yeşil Kırşehirspor-Yimpaş Yozgatspor (Kırşehir Ahi)

15.00 68 Yeni Aksarayspor-Niğde Belediyespor (Aksaray Atatürk)

15.00 Karaman Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Kemal Kaynaş)

15.00 Trabzon Akçaabat Futbol-Arhavispor (Akçaabat Fatih)

15.00 Düzyurtspor-Arsinspor (Yavuz Selim)

15.00 Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor-Iğdır Gençlerbirliği (Bayburt Genç Osman)

15.00 Göle Belediyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (80. Yıl Cumhuriyet)

15.00 Belediye Bingölspor-Elazığ Belediyespor (Bingöl Şehir)

15.00 Cizre Basraspor-Tatvan Gençlerbirliği (Cizre İlçe)

15.00 Belediye Vanspor-Siirtspor (Van Atatürk)

15.00 Batman Petrolspor-Girmeli Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Yeni Diyarbakırspor-Adıyamanspor (Diyarbakır Atatürk)

16.00 Kırıkhanspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Kırıkhan İlçe)

16.00 Osmaniyespor 2011-Payas Belediyespor 1975 (7 Ocak)

16.00 Ispartaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Isparta Atatürk)

16.00 Uşak Sportif Gençlikspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

16.00 Bergama Belediyespor-Balçova Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

16.00 Menemen Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Menemen Şehir)

16.00 Manavgat Evrensekispor-Tekirova Belediyespor (Evrenseki)

16.00 Kızılcabölükspor-Elibol Sandıklıspor (Doğan Seyfi Atlı)


12 Eylül Perşembe:

15.00 Muş Ovasıspor-Erzincan Refahiyespor (Bingöl Şehir)         

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER