Şanlıurfaspor Transfere Doymuyor

2018-2019 futbol sezonunda Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Şanlıurfaspor transfere doymuyor. Yapılan transferler kimler tarafından yapıldı, bu futbolcuları izleyen oldu mu!

Şanlıurfaspor Transfere Doymuyor

Her sezon şampiyonluğa ulaşmak için milyonlarca parayı çöpe atan Şanlıurfaspor aynı hatayı bu sezonda yapmaya başladı. Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Şanlıurfaspor neredeyse bütün transferlerini Bucaspor’dan yapacak.

Geçtiğimiz sezon yola şampiyonluk parolasıyla başlayan Şanlıurfaspor bu hedefine ulaşamadı. Sayısız yapılan transferlerle sınıfta kalan Şanlıurfaspor 4 hoca değiştirdi. Harcadığı 40 milyon ile Play Of’ta bile elenen Şanlıurfaspor aynı hatayı bu sezonda yapmaya başladı.

Şanlıurfaspor yönetimi yapılan kongreden sonra iç ve dış transferler için çalışmalara başladı. Şimdiye kadar yapılan transferler bakıldığında Şanlıurfaspor değil Sanki Bucaspor takımını görüyoruz.

Geçtiğimiz sezon kadrosunda bulunan futbolcuları bir bir başka takımlara kaptıran Şanlıurfaspor bunların yerine 3 lig takımlarından transfer etmeye başladı. İç transferde sadece Mehmet Taşçı ile Fevzi Özkan ile anlaşma sağlayan sarı yeşilliler dış transferde yaklaşık 10 futbolcuyla anlaşma sağladı. 

YAPILAN TRASNFERLER HANGİ ARTLARA GÖRE YAPILIYOR

Şanlıurfaspor yapılan kongrede yaklaşık 40 milyon borcunun olduğu söylendi. Tabi ki bu rakam yeni sezonun masrafları içinde olmadığı ve yeni sezonda yapılan transferler hangi şartlarda yapıldığı merak konusu oldu.

Şanlıurfaspor’un çöpe atılacak parasının olmadığı bu günlerde iç transferde 2 dış transferde yaklaşık 10 futbolcu ile anlaşma sağlandı.

Yapılan transferler kim tarafından ve bu futbolcuları izleyenler oldu mu, olmadı mı yoksa her sezon olduğu gibi Şanlıurfaspor menajerlere mi teslim oldu. 3 lig takımlarından yapılan transferler Şanlıurfaspor’a ayak uydurabilecek mi!

ŞANLIURFASPOR'A KİMLER TRANSFER EDİLDİ?

Şanlıurfaspor'da 2018-2019 sezonuna dönük transfer çalışmaları sürüyor.

Sarı yeşilliler giden oyuncuların yerine genç ve tecrübeli oyunculardan oluşan bir kadro oluşturmak amacında.

İŞE YAPILAN TRANSFERLER

Mehmet Taşçı/Stoper, Fevzi Özkan/Orta saha  (İç transfer)

Cebrail Karayel/Sağ Bek (BUGSAŞspor)

Selim Kayacı/Ön Libero (Sancaktepe Belediyespor)

İbrahim Şirin Sol/Sağ Kanat (Bucaspor)

Metin Sevinç/Orta saha-Oyun kurucu (Fethiyespor)

Emre Özkan/Solbek (Bucaspor)

Sancar Yıldırım/Sağbek (Bucaspor)

Yasin Davuş/Kaleci (Hacattepespor)

Samet Akaydın/Defans (Sancaktepe)

Erkan Taşkıran/Sol Kanat (BUGSAŞspor)

Benhur Keser/Sol Kanat-Forvet (Bayrampaşa)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER