Şanlıurfaspor taraftarlarına Passolig ve maç bileti bedava

Şanlıurfaspor, Sivasspor maçı öncesi taraftarlara jest yaparak Passolig kart bedelini ve maç biletini taraftarlarımıza bedava yaptı.

Şanlıurfaspor taraftarlarına Passolig ve maç bileti bedava

Sarı yeşilli taraftarlar maç gününe kadar Şanlıurfaspor logolu Passolig kartlarını Passolig gişelerinden alabilecekler ve Sivasspor maçı biletide kartlarına yüklü olacak.
Taraftarların Nüfus Cüzdanları ile Şanlıurfaspor Passolig gişeleri olan GAP Arena stadı içi ve Toplama merkezinde bulunan Passolig gişelerinden birine gitmeleri gerekiyor.
Eyyübiye Belediye başkanı ve Şanlıurfaspor Fahri Başkanı Mehmet Ekinci, Sivasspor maçına kadar isteyen herkesin Passolig gişelerine giderek Kartı olmayanları Şanlıurfaspor logolu kart alacağını duyurdu.
Ekinci ayrıca, Maraton, Numaralı Sol ve Numaralı Sağ tribünlerinede masraflarını kulübün karşılayacağı bilet yüklemelerinin yapılacağını ifade etti.
Şanlıurfaspor'un çok zorlu maçlar olduğunu anımsatan Ekinci, Tüm Şanlıurfalıları Passolig almaya davet ederken, Pazar günü tribünlerin dolmasını ve takımlarına destek vermelerini istedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar gibi taraftar kısas lıHüseyin            aydoğdu
Taraftar gibi taraftar kısas lıHüseyin aydoğdu - 2 yıl Önce

Urfaya sahip çıkalım iyi günde herkes olur iş ki kötü günde ekinci gibi yanında olalımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Ne zamana kadar ucretsiz

Sami
Sami - 2 yıl Önce

Ne zaman kadar bedava

SIRADAKİ HABER