Şanlıurfaspor Seçmelerinde Viranşehir Rekor Kırdı

Şanlıurfaspor alt yapı seçmeleri devam ederken Viranşehir İlçesinde yapılan seçmelere 110 futbolcu katılarak rekor kırdılar.

Şanlıurfaspor Seçmelerinde Viranşehir Rekor Kırdı

Şanlıurfaspor alt yapı 13 ilçede düzenlemiş olduğu seçmeler tüm hızıyla devam ediyor. Seçmelerin ilkini Akçakale İlçesinde gerçekleştiren Şanlıurfaspor daha sonra Birecik, Suruç, Ceylanpınar ve Viranşehir ilçesinde yapıldı.

Viranşehir İlçesinde yapılan seçmelerle ilgili Şanlıurfaspor eski futbolcusu Mehmet Altun Urfanatik Gazetesine yaptığı açıklamada 110 kişi ile seçmelere katılan Viranşehir gençleri rekor kırdığını söyledi.

Altun, “Şanlıurfaspor altyapı ilçe seçmelerimiz 110 kişilik rekor bir katılımla Viranşehir ilçemizde sona erdi. Bize yardımcı olan Viranşehirspor başkanı İsmail Aksu’ya Viranşehirspor antrenörleri Garip Çarbay, Eyüp Sürme, Eşref Alkan ve Mehmet Sürme’ye teşekkür ederiz.” Dedi.

Ayrıca ilçelerimizde bizlere yardımcı olan yetkililerimize ve hocalarımıza sonsuz teşekkür ederiz, seçmeleri kazanan futbolcularımız en kısa sürede arayıp gerekli işlemleri başlatacağız. Kazanan tüm futbolcularımıza hayırlı olsun dileğinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER