Şanlıurfaspor Kongresi Ertelendi!

Şanlıurfaspor Kulübü'nün 21 Ekim Pazar günü saat 10.00’da yapılması planlanan kongresi yeterli çoğunluk sağlanamadığından dolayı gelecek haftaya ertelendi.

Sürpriz bir şekilde Şanlıurfaspor yönetimi, olağanüstü kongreye gitme kararı aldı. Kongre 21 Ekim Pazar günü saat 10.00’da Urfa City AVM Mehmet Akif İnan Kültür merkezinde yapılması planlanan kongrede yeterli çoğunluk sağlanmamasından dolayı gelecek haftaya ertelendiğini söyleyen Şanlıurfaspor basın sözcüsü Murat Şahanoğlu, “Urfaspora aday olacak başkan olacak insanın kongre öncesi Urfaspor hesabını veya vakıf hesabına 8 milyon gibi parayla yani eski parayla 8 trilyon para yatırıp ve bu kadar gücüm var.  Ben bu güçle Urfaspor’a başkan olurum demesi gerekir.”dedi. 

“Daha Güçlü Bir Yönetim Olur”

Şanlıurfaspor basın sözcüsü Murat Şahanoğlu kongrenin ertelemesinden sonra açıklamalarda bulundu. Çoğunluk sağlanmadığı için kongrenin önümüzdeki haftaya ertelediğini söyleyen Şahanoğlu, “Şanlıurfasporu olağanüstü kongresi vardı 21 Ekim Pazar günü çoğunluk sağlanmadığı için kongre 29 Ekim Pazartesi’ne ertelendi.  İnşallah o gün burada yapılacak olan kongrede Şanlıurfaspor için daha iyi bir yönetim daha iyi bir güçlü yönetim olur. Bu çağrıyı buradan yapmak istiyorum. Bugün burada çoğunluk sağlanmadığı için adayda yok fakat ayın 29’unda Şanlıurfaspor yönetimine talip olmak isteyen arkadaşlara hafta içi kulüple biz de görüşüp ve kendi projelerimiz basınla paylaşıp herkese duyurabilir ve kendi adaylıklarını buradan duyurabilirler dediğimiz gibi Urfaspor herkesin takımıdır. Fakat bu adayları açıklarken de daha önceki bu olduğu kraterleri olduğunu kabul ettiğimiz nedir bu ve yanı Urfaspora aday olacak başkan olacak insanın kongre öncesi Urfaspor hesabını veya vakıf hesabına 8 milyon gibi parayla yani eski parayla 8 trilyon para yatırıp ve bu kadar gücüm var ve ben bu güçle Urfaspor’a başkan olurum deyip gelmesi lazım inşallah öyle kişiler çok olur. Yani ayın 29’unda ve Urfasporu daha iyi bir taşıyıp iyi bir yere geleceğini ve daha iyi bir yere taşıyacağımız inanıyorum.”dedi.

“Umarım UrfaSpor İyi Yerlere Gelecektir”

Amigo Eyyüp Urfanatik’e yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bugün burada kongre olacaktı tabi her zamanki gibi kongre yine çoğunluk yine olmadığından dolayı iptal oldu. Gönül isterdi ki, iptal olması hatta iki üç aday çıkması bizim için iyi olurdu. Fakat maalesef Urfaspor yine sahipsiz kaldı artık yapacak bir şey kalmadı. Önümüzde ki haftaya bakacağız önümüzdeki hafta çoğunluk sağlanmasa bile kongre yine yapılacak fakat bu gidişle yine Urfaspor’un durumu hiç iyi görünmüyor. Biz taraftarlar olarak sonuna kadar elimizden gelen desteği vermek zorundayız ve Urfaspor’un sonuna kadar yanındayız. Umarım Urfaspor iyi yerlere gelecektir.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2018, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER