Şanlıurfaspor için savcıyı göreve davet etti

Hürriyet Gazetesi Spor muhabiri Ahmet Ercanlar Şanlıurfaspor menejeri hakkında şok iddialarda bulundu. Gençlerbirliği ve Şanlıurfaspor menajerlerinin ortak olduğunu belirten Ercanlar savcıları göreve davet etti.

Şanlıurfaspor için savcıyı göreve davet etti

Şanlıurfaspor ve gençler birliği menajerlerinin ortak çalıştığını belirten Ercanlar attığı twitlerle olay yarattı. Şanlıurfaspor’un 3 yılda harcadığı 75 milyona değinen Ercanlar kulüplere savcıların el atmasını istedi.  

İşte Ercanlar’ın o açıklaması:

“Şanlıurfaspor'a kuzeyden gelen oyuncuları hep merak ediyordum. Meğerse futbolcu menajeri Risp ile Şanlıurfa menajeri Sedat Yeşilkaya ortakmış. Nereden mi biliyorum? Kendisi yazmış?

Bu rezaleti biri açıklasın bana? Ne dümenler dönüyor Urfa'da? Bir kulüp ancak bu kadar soyup soğana çevrilirdi. Gençlerbirliği'ni bitirdiler sıra Şanlıurfaspor'a gelmiş. Koskoca Urfaspor'u yönetenler bu rezillikleri görmüyor mu? Kimin parası kime peşkeş çekiliyor? Gençlerbirliği'ni aynı adamlar mahvetti. Bu yıl Gençlerbirliği'nin kuzey ülkelerinden aldığı tüm oyuncular fos çıktı. Bir stopere 800 bin Euro verip bir maç oynatamadan gönderdiler. Yok mu spor kulüplerde dönen dolaplara el atacak bir savcı? Bu para halkın parası. 3 yılda Şanlıurfaspor 75 milyon harcamış.”

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER