Şanlıurfaspor için dev kadro oluşturuluyor

Şanlıurfaspor’da kongre yaklaşırken, başkan adayı olmayı düşünenlerin liste hazırlıkları devam ediyor.

Şanlıurfaspor için dev kadro oluşturuluyor

Şanlıurfaspor için devreye giren ve Süper Lige yükselmesi için büyük emekler harcayan Şanlıurfa Milletvekili Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in çalışmalarına hız verdiği öğrenildi. Yönetim için dev bir kadro hazırlama çalışmalarına başlayan Faruk Çelik’in birebir görüşmeleri devam ediyor. Başkan olacak isim sır gibi saklanırken, yönetimde düşünülen isimleri ikna çabaları devam ediyor.

YENİ VALİ’YE DİREKTİF GİTTİ

Öte yandan Bakan Faruk Çelik’in Şanlıurfa’ya görevlendirilen Vali Azim Tuna ile de görüşerek Şanlıurfaspor’a destek olmasını istediği iddia edildi.

Vali Tuna Şanlıurfaspor için çalışmalarına şimdiden başladığı öne sürüldü. Ayrıca Şanlıurfa’dan Bursa’ya tayini çıkan İzzettin Küçük’ün de Urfaspor yönetimi için bazı isimlerle görüştüğü ve güçlü bir yönetim kadrosu oluşturmak için çalışmalarına devam ettiği öğrenildi.

YABANCILAR ÇALIŞIYOR URFALILAR BAKIYOR

Öte yandan Şanlıurfa yerel yönetiminde bulunan başkanların ve milletvekillerinin Şanlıurfaspor için hiçbir adım atmaması tepkilere neden oluyor. Bakan Faruk Çelik, Vali İzzettin Küçük ve Azim Tuna Sarı yeşilliler için çalışmalarını devam ettirirken Urfalı yöneticiler hiçbir konuda elini taşın altına koymuyor. Urfalılar bu duruma tepki gösteriyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2016, 10:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
YUSUF
YUSUF - 3 yıl Önce

BIRAKIN SİZ KARIŞMAYIN MEMLEKETİ KARIŞTIRDINIZ URFASPOR BATIRDINIZ BIRAKIN KİM ADAY OLACAK OLSUN ENGEL OLMAYIN MİLLETE YETER....

SIRADAKİ HABER