Şanlıurfaspor'da Sıcak Para Arayışları Sürüyor 

Eyyübiye'de Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesinde yapımı tamamlanma aşamasına gelen Misafirhane, gelir açısından dikkatlerin çevrildiği yerlerden biridir. 

Şanlıurfaspor'da Sıcak Para Arayışları Sürüyor 


Kulüp Başkanı Emin Yetim, geçen sezon düzenlediği basın toplantılarının birinde, Söz konusu alanın Milli Emlak’tan Eyyübiye Belediyesine tahsisinin Şanlıurfaspor'a kalıcı gelir sağlanması da hesap edilerek Eski Bakanlardan Faruk Çelik’in girişimleriyle gerçekleştirildiğini söylemiş, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'den bu yönde olumlu bir adım beklediklerini söylemişti. 

Aynı zamanda Şanlıurfaspor Fahri Başkanı olan Ekinci'nin bu talebe ne yanıt vereceği merakla bekleniyor. 

Yaklaşık 5 milyon liraya mal olacak 100 Yatak kapasiteli Misafirhanenin yakın bir tarihte açılması bekleniyor. 5 yıldızlı Otel konforunda inşa edildiği belirtilen 4 katlı misafirhane, 3 bin 200 metrekarelik alanı kapsıyor.  İçerisinde; misafirhane, bekleme salonları, resepsiyon, çamaşırhane, mutfak, banyo, yatak odaları, balkon ve dinlenme odalarının bulunduğu misafirhane her katta 10 olmak üzere toplam 30 daireden oluşuyor.

Şanlıurfaspor'lu yöneticilerin arzusu gerçekleşirse, Misafirhanenin altındaki bazı dükkanlar sembolik bir rakamla Şanlıurfaspor Kulübüne bırakılacak. Kulüp de buradaki dükkanları satıp ya da kiraya vererek  gelir elde edecek. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 1 yıl Önce

yarın cuma cami önünde mendil açsınlar

SIRADAKİ HABER