Şanlıurfaspor Çalışmalarına Hız Verdi

2018-2019 futbol sezonuna hazırlanan ve ilk etap çalışmalar için Bolu’da kampa giren Şanlıurfaspor teknik direktör Kemal Kılıç nezaretinde çalışmalar aralıksız sürüyor

Şanlıurfaspor Çalışmalarına Hız Verdi

2018-2019 futbol sezonuna hazırlanan ve ilk etap çalışmalar için Bolu’da kampa giren Şanlıurfaspor teknik direktör Kemal Kılıç nezaretinde çalışmalar aralıksız sürüyor

Yeni sezona yeni umutlarla merhaba diyecek olan Şanlıurfaspor’un Bolu kamp çalışmaları aralıksız sürüyor. İç ve dış transfer çalışmalarını titiz bir şekilde sürdüren sarı yeşilliler şimdiye kadar yaklaşık 21 futbolcuyla anlaşarak yoluna devam etti.

Teknik Direktör Kemal Kılıç’ın verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarını yapan Şanlıurfaspor yep yeni kadrosu ve yeni hocasıyla Bolu’da enerji depolamaya devam ediyor.

Şanlıurfaspor 2018-2019 futbol sezonu sezon başı kamp çalışmalarına Bolu'da başladı.

Bolu Termal Otelde bugün yaptığı antrenmanla sezon başı hazırlıklara başlayan sarı yeşilli ekipte futbolcuların tamamı kampta yer aldı.

Teknik Direktör Kemal Kılıç nezaretinde yapılan antrenmanda futbolcular günü koşu çalışmaları ile tamamladı.

Ayrıca, Şanlıurfaspor'un kampında yönetim kurulundan Mehmet Reşat Özmen ve İsmail Murat Şahin'de yer alırken, ilk gün kampın oldukça neşeli geçtiği görüldü.

Bugün başlayan kamp çalışmalarını iki etaptan oluşturacak olan sarı yeşilli ekip 19 Ağustos tarihinde Şanlıurfa'ya dönecek ve çalışmalarına burada devam edecek.

Şanlıurfaspor şimdiye kadar yaptığı transferlerle bütün dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Her zaman şampiyonluğu düşünen ve ligde söz sahibi olan Şanlıurfaspor kadrosunu şöyle oluşturdu.

Yasin Davus Kaleci, Ömer Kahveci Kaleci, Samet Akaydın Defans, Ali Eren Demirkol Defans, İbrahim Halil Durmuş Stoper, Emre Özkan Sol Bek, Mehmet Tasçı Sol Bek, Cebrail Karayel Sağ Bek Sancar Yıldırım Sağ Bek, Rıdvan Bingöl Orta saha, Halil Köcer Ön libero, Selim Kayaci Ön libero, Fahri Tatan Ön libero, Deniz Çevik Orta saha sağ, Feridun Kıroğlu Orta saha sol, Okan Şahingöz On Numara, Metin Sevinç On Numara, Oğuzhan Acar On Numara, Fevzi Özkan On Numara, Benhur Keser Sol Kanat, İbrahim Şirin Sol Kanat, Mehmet Albayrak Santrafor oldu.

Şanlıurfaspor’un kampı 19 Ağustos’a kadar devam edecek. 19 Ağustosta sona erecek olan kamp çalışmalarının ardından futbolculara izin verilecek. Futbolculara verilen izinin ardından Şanlıurfaspor GAP Vadisi Tesislerinde toplanarak teknik direktör Kemal Kılıç nezaretinde kendi evinde 2/9/2018 tarihinde oynayacağı Fethiye maçının çalışmalarına start verecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER