Şanlıurfaspor'a Moral Ziyareti

Hafta sonu oynanacak Sivasspor karşılaşması hazırlıklarını sürdüren Şanlıurfasporlu futbolcuları ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Biz yönetimimize ve futbolcularımıza güveniyoruz, yüreğimiz onlarla birlikte atıyor" dedi.

Şanlıurfaspor'un PTT 1. Lig'de Pazar günü oynanacak Sivasspor maçı için yoğun mesaisi sürüyor. GAP Arena'da oynanacak karşılaşma öncesi kulübü ziyaret ederek Şanlıurfaspor yönetimi ve futbolcuları ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, takıma başarılar diledi.

Kulüp Başkanı İsmail Bağıban ile birlikte futbolcuları idman yaptıkları sahada ziyaret eden Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfaspor bizim gözbebeğimiz. Bizler yerel yöneticileriz. Fırsat buldukça takımımızın yanında yer alıyor ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Son günlerde aldığımız sonuçlar hiç morallerimizi bozmamalı. Sporda ve özellikle futbolda bu tür düşüşler olabiliyor.
Yöneticilerimizin ve takımımızın yanındayız. Önümüzde zor maçlar var ama ben iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum. Zira, bizler zor günlerde enerjimizi ortaya çıkarırız. Zor günlerde daha güzel bir şekilde motive oluruz. Şanlıurfaspor kaliteli bir takım ve takımımızın bu günleri de atlatacağından eminiz. Moralimizi bozmuyoruz. Bakanımız ve milletvekillerimizle Şanlıurfaspor noktasında her zaman hem fikiriz. Her zaman takımımızın yanındayız" dedi.

Başkan Çiftçi sohbetin ardından futbolculara baklava ikramında bulundu. Ardından bir süre kulüp yönetimi ile de görüşen Başkan Çiftçi, ziyaretinin ardından şehrin diğer bölgelerinde devam eden çalışmaları incelemek üzere tesislerden ayrıldı.
 


 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2017, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER