09 Kasım 2018 Cuma 12:13
Şanlıurfa’da Zorlu Müsabakalara Tecrübeli Hakemler

Şanlıurfa’da Zorlu Müsabakalara Tecrübeli Hakemler

Şanlıurfa  Haliliye Belediyesi Amatör kümede bu hafta oynanacak olan maçları yönetecek hakemler belli oldu. Amatör küme müsabakalarında her geçen hafta heyecan devam ederken, bu hafta oynanacak olan 6. Hafta müsabakalarında il ve ilçelerde oynanacak olan maçlarda görev yapacak olan hakemler açıklandı.

Yaklaşık bu hafta oynanacak olan 35 müsabakalarda kim hangi maçı yönetecek olan hakemleri zorlu maçlar bekliyor. Süper amatör kümede aldığı başarılı sonuçlarla zirve mücadelesi veren 15 Temmuzspor kendi evinde oynayacağı Suruç Gençlikspor maçını Gençlik Süleyman Alkan yönetecek. Bu kritik müsabakada Alkan’ın yardımcılığını Çağrı Erkaraman ile Cuma Atabaş yapacak.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu ve Şanlıurfa İl Hakem Kurulunca yapılan açıklamaya göre, Amatör Kümede oynanacak olan 6. Hafta maçlarını yönetecek hakemler şöyle:

               

10.11.2018 Cumartesi  

13.00 Yenice 1 U-15 Ligi B.Şehir Bld. Hilvan Bld. Mehmet erdem, halil ibrahim ışık, y. Mert karahan

14.30 Yenice 1   U-19 Ligi Badıllı Gençlik Hilvan Bld. Anıl Ceyhan, Kendal Dağtekin, İsmail Güner

10:30 Yenice 2  U-19 LigiTarımspor B.Şehir Bld. Murat Kaya, Abdulkadir Yılmazoğlu, Deniz Altun

12:30 Yenice 2 U-19 Ligi DSİ Spor C.Pınar Demir Kadir Şervan Ayan, Harun Şenoğlu, Gürbüz Arslan

14.30 Yenice 2   Hal.Bld.S.Amt.Lig 15 Temmuz Suruç Gençlik Süleyman Alkan, Çağrı Erkaraman, Cuma Atabaş                     

11.00 11 Nisan 1 Nolu Saha U-17 Ligi Sancaktarspor 11 Nisanspor Mustafa Daban, B. Arda Ertan, Emre Karataş                 

13.00 11 Nisan 1 Nolu Saha Hal.Bld.1.Amt.Lig Y.Hal spor Yukarı Göklüspor Oğuz Ünver, M. Emin Akkoyun, Coşkun Ateşoğlu                            

15.00 11 Nisan 1 Nolu Saha Hal.Bld.1.Amt.Lig Karşıyakaspor Viranşehir İdmanyurdu Mikail Cihangir, Halil Aslandağ, Hakan Lalaşahin                              

10:30 11 Nisan 2 Nolu Saha U-17 Ligi Karaköprüspor B.Şehir Bld. Ramazan Yakıcı, İ. Halil Yıldız, Harun Çelik                         

12:15 11 Nisan 2 Nolu SahaU-17 Ligi Siverek Bld. Çamlıderespor  Murat Bal, Yusuf Ocak, Abdulkadir Yıldız                            

14.00 11 Nisan 2 Nolu Saha U-15 Ligi C.Pınar Eğitim Edessa 7 Yıldız Engin Ulumaskan, Yusuf Özakbalık, Mustafa Erdoğmuş                          

15.30     11 Nisan 2 Nolu Saha     U-17 Ligi V.Şehir Eğitim Bağlarbaşıspor Yunus Sarar, Emrullah Kırnaz, Rıdvan Çetinkaya 

13.30 Bozova ilçe U-19 Ligi Bozovagücü Yenicespor Hasan Keser, Ali Kirkiz, Burak Yiğit Akgül       

13.30 Akçakale ilçe U-19 Ligi Akçakale Bld. Karaköprü Bld. Mehmet Çinpolat, İ. Halil Bilgin, Reşat Bozkurt                            

11:00 GAP VADİSİ U-15 Gelişim Ligi Şanlıurfaspor Batman Petrolspor Yusuf Çalkam, Enes Gümüş, Casım Bakır                    

13:00 GAP VADİSİU-16 Gelişim Ligi Şanlıurfaspor Batman Petrolspor Güngör Çınkı, Mustafa Ölüoğlu, İ. Halil Beden                         

11.11.2018 Pazar            

12:30 Yenice 1  Hal.Bld.1.Amt.Lig Çamlıde re Badıllı Gençlik Mithat Levent, Mehmet Şengül , Mehmet Çakmak

14.30 Yenice 1   Hal.Bld.S.Amt.Lig Dsi spor Akçakale Bld. Ramazan Yakıcı, Yusuf Yaşar, i. Halil Hatipoğlu   

10.00 11 Nisan 1 Nolu Saha U-19 Ligi 11 Nisanspor Bağlarbaşıspor Abdullah İnatoğlu, Mehmet Erdem    İ. Halil Beden                    

12.00 11 Nisan 1 Nolu Saha Hal.Bld.1.Amt.Lig Reha Gençlik 75.Yıl Gençlik Mehmet Yetkin, Cuma Atabaş Kadir Çınar                        

14.00 11 Nisan 1 Nolu Saha Hal.Bld.1.Amt.LigEdessaspor Birecikspor Şahan Yılmaz, İsa Doğanlar, Abdulkadir Yılmazoğlu                

16.00 11 Nisan 1 Nolu Saha Hal.Bld.1.Amt.Lig Telekomspor Keçespor Hasan Keser, Çetin Öncel, Mustafa Uyuşmaz                         

10.00 11 Nisan 2 Nolu SahaU-15 Ligi Şutimspor Tarımspor Abdulkadir Yıldız, Mustafa Erdoğmuş Yusuf Özakbalık                              

11:30     11 Nisan 2 Nolu Saha     U-15 Ligi V.Şehir Eğitim Badıllı Gençlik Mehmet Kuşuçar, Numan Süzen, Enes Gümüş                    

13.00 11 Nisan 2 Nolu Saha U-19 Ligi Eyyüpspor               V.Şehir Eğitim Mehmet Direkli, Mustafa Geçgel, Veysel Kanmaz

15.0011 Nisan 2 Nolu Saha U-15 Ligi V.Şehir Bld. Kendirspor Emrah Küçükköse, Casım Bakır, Numan Süzen                         

13.30 V.Şehir ilçe U-19 LigiV.Şehir İdman Samakspor İ.Halil Bilgin, Emre Karataş, Mahmut Alpay

13.30 Bozova ilçe Hal.Bld.1.Amt.LigBozovagücü C.Pınar  Tigem Çağrı Erkaraman, Deniz Altun, Harun Çelik            

13.30 C.Pınar ilçe Hal.Bld.S.Amt.Lig C.Pınar Bld. Tarımspor İ.Halil Yıldız, Coşkun Ateşoğlu, M. Emin Akkoyun                       

13.30 Hilvan ilçeHal.Bld.S.Amt.Lig Hilvan Bld. Viranşehirspor Ali Cengiz, Mehmet Mesutoğlu, Reşat Bozkurt                       

13.30 Birecik ilçe Hal.Bld.S.Amt.Lig Birecik Bld.Gençlerbirliği Mustafa Tune, Şükrü Çavcı, M.Mustafa Çalışır                         

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.