banner54

Şanlıurfa’da Zorlu Hafta

 

Şanlıurfa Amatör kümede oynanacak olan 21 hafta maçları belli oldu.

 

Futbol İl Temsilcisi Abdurrahman Çadırcı Başkanlığında yapılan toplantıdan sonra bu hafta Şanlıurfa İl ve İlçelerde toplam 16 müsabaka oynanacağına karar verildi. 

 

Haftanın kritik maçında ise süper amatör liginde şampiyonluk mücadelesi veren İl Özel İdarespor ile namağlup Suruç Gençlikspor karşı karşıya gelecek.  Şanlıurfa’yı gençler liginde temsil edecek ve play-off  maçında Akçakalespor ile Şanlıurfa-spor kritik bir maça çıkacaklar. 

23.02.2013 Cumartesi 12:00 Edessa 7 Yıldız – Reha Gençlik U-16 Ligi Arena 1 nolu saha

23.02.2013 Cumartesi 14:00 Viranşehirehir Belediyespor – Bağ-mancıspor U-19 Ligi Play-Off Arena 1 nolu saha

23.02.2013 Cumartesi 13:30 Şanlıurfaspor – Karşıyakaspor U-16 Ligi Arena 2 nolu saha

23.02.2013 Cumartesi 15:00 Yeni Hal Spor – Kendirspor  U-16 Ligi Arena 2 nolu saha

23.02.2013 Cumartesi 11:00 Tedaşspor – Şanlı Polat Spor 2.Amatör Yenice 2 nolu saha

23.02.2013 Cumartesi 13:00 Akçakalespor – Şanlıurfaspor U-19 Ligi Play-Off Yenice 2 nolu saha

23.02.2013 Cumartesi 15:00 Eyyüpspor – Esnafspor 2.Amatör Yenice 2 nolu saha

23.02.2013 Cumartesi 13:30 Hilvanspor – Karaköprü Belediyespor Süper Amatör Siverek ilçe stadı

23.02.2013 Cumartesi 13:30 Viranşehir Başakspor–DSİspor  Süper Amatör Viranşehir ilçe stadı

24.02.2013 Pazar 13:30 M.Kemal Lisesi–Anadolu Gençlik Süper Amatör Siverek ilçe stadı

24.02.2013 Pazar 13:30 Birecik Belediyespor–44 Malatya-spor BAL Ligi Birecik ilçe stadı

24.02.2013 Pazar 14:00 Gençlikspor–Edessa 7 Yıldızspor U-14 Ligi Arena 2 nolu saha

24.02.2013 Pazar 13:00 Tele-komspor – Sefaspor 2.Amatör Arena 1 nolu saha

24.02.2013 Pazar 15:00 Çam-lıderespor – Bağmancıspor U-16 Ligi Arena 1 nolu saha

24.02.2013 Pazar 11:30 Kara-köprü Belediyespor–Reha Gençlik-spor U-14 Ligi Yenice 2 nolu saha

24.02.2013 Pazar 13:00 63 Em-ingücüspor–Viranşehir Sanayispor 2.Amatör Yenice 2 nolu saha

24.02.2013 Pazar 15:00 İl Özel İdaresi –Suruç Gençlikspor Süper Amatör Yenice 2 nolu saha

Haftanın Kritik Maçları : Akçakalespor – Şanlıurfaspor, İl Özel İdaresi – Suruç Gençlikspor ve M. Kemal Lisesi – Anadolu Gençlikspor

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER