banner54

Şanlıurfa’da Maç Yönetecek Hakemler Belli Oldu

Şanlıurfa’da İl Hakem Kurulundan Yapılan Açıklamaya Göre Amatör Kümede 23. Haftada Görev Yapacak Olan Hakemleri Açıkladı.

 

Bu Hafta Akçakalespor – Suruç Gençlikspor  Arasında Oynanacak Olan Kritik Maçta Halil Çağlayan Düdük Çalacak. Yardımcılığını Osman Leblebici Ve Tuncer Bilir Yapacak.

 

Akçakalespor İle Viranşehir Belediyespor Arasında Oynanacak Olan U-19 Play Off Maçında İse Düdük M. Tuncer Bilir’de Olacak. Yardımcılığını İse Burak Karaca Ve İ. Halil Bilgin Üstlenecek.


HASTANIN HAKEMLERİ...

09.03.2013 Cumartesi 11:00 Arena 2 Nolu U-13 Hilvan Spor- Karaköprü Belediyespor Yusuf Yaşar                        

09.03.2013 Cumartesi 12:30 Arena 2 Nolu U-13 63 Emin Gücüspor-edessa 7 Yıldız Mehmet Özer

09.03.2013 Cumartesi 14:00 Arena 2 Nolu U-19 Play-off Bağmancı Spor-Şanlıurfa Spor Sedat Akbaba, Mehmet Altınkaya, Bekir Özcan Gözlemci Müslüm Kara

09.03.2013 Cumartesi 12:00 Arena 1 Nolu U-13 Suruç Gençlikspor-Bozovagücü C.Onur Aykaç

09.03.2013 Cumartesi 13:30 Arena 1 Nolu U-13 Akçakale Spor- Şanlıurfa Spor Lütfü Çini

09.03.2013 Cumartesi 15:00 Arena 1 Nolu Süper Amatör Dsi Spor-Karaköprü Belediye-spor Mithat Levent, Mustafa Çiloğlu, Ferhat Ünlü Gözlemci Havin Bağsever

09.03.2013 Cumartesi 11:00 Yenice 2 Nolu U-13 Birecik Belediyespor-Gençlik Spor Umut Yetkin

09.03.2013 Cumartesi 12:30 Yenice 2 Nolu 2.amatör Tedaş Spor-Viranşehir Sanayi Mahmut Demir, Erhan Kutlu, Hüseyin Kılıç Gözlemci S.şahin Yetkin

09.03.2013 Cumartesi 14:30 Yenice 2 Nolu U-19 Play-off Akçakale Spor-Viranşehir Belediyespor M.tuncer Bilir, Burak Karaca, İ.Halil Bilgin Gözlemci Zeki Karadeniz

09.03.2013 Cumartesi 13:30 Siverek İlçe Süper Amatör Hilvan Spor-Anadolu Gençlikspor

Eser Halil, M.Yılmaz Çalışır, Mehmet Altun Gözlemci Osman Eskici

10.03.2013 Pazar 11:00 Arena 1 Nolu U-16 Yenihal Spor-bağmancı Spor Abdullah İnatoğlu, Zeynel Oğuz, Ö.Faruk Boz

10.03.2013 Pazar 12:30 Arena 1 Nolu U-16 Ş.urfa Spor-çamlıdere İ.Halil Bilgin, Abdulkadir Polat, Barış Tuna

10.03.2013 Pazar 14:00 Arena 1 Nolu 2.amatör Bağmancı Spor-telekom Spor M.Yılmaz Çalışır,  Eser Halil Sedat Akbaba Gözlemci Muzaffer Satıçı

10.03.2013 Pazar 12:00 Arena 2 Nolu U-14 Edessa 7 Yıldız-Karaköprü Belediyespor Ramazan Altuntaş

10.03.2013 Pazar 13:30 Arena 2 Nolu U-14 Şanlıurfa Spor-Reha Gençlik Spor Mustafa Çiloğlu

10.03.2013 Pazar 15:00 Arena 2 Nolu U-16 Edessa 7 Yıldızspor-Karşıyaka Spor Eyyüp Yunusoğlu, Özkan Ertürk, Gözlemci Cihat Alagöz

10.03.2013 Pazar 11:00 Yenice 2 Nolu U-16 Hilvan Spor-Kendir Spor Mehmet Çinpolat, Hüseyin Çavcı M, Celal Eriş

10.03.2013 Pazar 12:30 Yenice 2 Nolu 2.amatör Reha Gençlikspor-11 Nisan Spor Niyazi  İzgören, Ali Kayıkçı, M.Guli Güler Gözlemci Reşit Beyazagaç

10.03.2013 Pazar 14:30 Yenice 2 Nolu 2.amatör Esnaf Spor-Anka Spor Güngör Çınkı,Burak Karaca, Mustafa Ölüoğlu Gözlemci Murat Aykaç

10.03.2013 Pazar 13:30 Akçakale Süper Amatör Akçakale Spor- Suruç Gençlikspor  Halil Çağlayan, Osman Leblebici, Tuncer Bilir Gözlemci Namık Büyükünal (Kadir Köseler)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER