banner112
banner54

Şanlıurfa’da Hakemler Belli Oldu

Süper Amatör kümede liderliğini sürdüren Suruç Gençlikspor Tarımspor maçını Halil Çaylayan Yönetecek

Merkez Hakem Kurulu ve Şanlıurfa İl Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre 26. Hafta Amatör maçlarında görev yapacak hakemler şöyle:

22.03.2014 Cumartesi 14.00  V.Şehir ilçe stadı Süper Amatör  V.Şehir Başak- M.Kemal lisesi HASAN KESER, YILMAZ ÇALIŞIR, ÇETİN ÖNCEL

22.03.2014 Cumartesi 14.00 Suruç ilçe stadı Süper Amatör Suruç Gençlik-Tarım spor HALİL ÇAĞLAYAN, HASAN TETİK, HÜSEYİN KILIÇ

22.03.2014 Cumartesi 14.00 Akçakale ilçe stadı  Süper Amatör Akçakale spor-Suruç Belediyespor ERHAN KUTLU, FERHAT ÜNLÜ, ABDULLAH İNATOĞLU

22.03.2014 Cumartesi 14.00 Yenice 2 nolu saha 2.Amatör 63 Emin Gücü - Halfeti spor İSMAİL ÇELİK, MEHMET ŞENGÜL, İSA DOĞANLAR

22.03.2014 Cumartesi 14.00 Yenice 1 nolu saha 2.Amatör Anka spor - V.Şehir Sanayi SEDAT AKBABA, İRFAN ERGÜNER, İBRAHİM YILDIZ

22.03.2014 Cumartesi 10.30  Arena 2 nolu saha U-13 Ligi Edessa 7 yıldız - Gençlik spor UĞUR ÇETİN

22.03.2014 Cumartesi  11..45  Arena 2 nolu saha U-13 Ligi Kendir spor - 63 Emin gücü İ.HALİL HATİPOĞLU 

22.03.2014 Cumartesi 13.00 Arena 2 nolu saha  U-13 Ligi D.S.İ Spor - Birecik Belediyespor MEHMET ÇİFTÇİ 

22.03.2014 Cumartesi  14.30  Arena 2 nolu saha U-16 Ligi Bağlarbaşı  Bağmancı spor  MEHMET ALTINKAYA, YUSUF TOPRAK, MUSTAFA ÇALIŞIR

22.03.2014 Cumartesi 11.00 Arena 1 nolu saha  U-16 Ligi Akçakale spor - Urfa Gücü EROL ÇADIRCI, Ü.YALÇIN ESER, MUSTAFA TOPRAK

22.03.2014 Cumartesi 13.00 Arena 1 nolu saha  U-16 Ligi Çamlıderespor - 11 nisan spor   GÖKHAN ÇELİK, ÖKKEŞ ÇAM, İSMAİL YILMAZ

22.03.2014 Cumartesi  14.30  Arena 1 nolu saha U-16 Ligi İdmanyurdu - Eyyüp spor EMRAH YÜCEKAYA, A.KADİR DEMİREL, ŞERVAN AYAN

22.03.2014 Cumartesi  12.00  Ş.urfa spor tesisleri Coca-cola U 14 Ş.Urfa spor - Diyarbakır B.Ş.B EMİN BOZ, FIRAT SUBAŞI, ZEYNEL OĞUZ

22.03.2014 Cumartesi 15.00 Faruk Çelik stadı  U-14 Ligi Karaköprü Belediyespor - Urfa gücü ONUR AYKAÇ 

23.03.2014 Pazar  11.00 Arena 1 nolu saha U-14 Ligi Öz Karakeçili - Edessa 7 yıldız İBRAHİM YILDIZ 

23.03.2014 Pazar  13.00 Arena 1 nolu saha U-16 Ligi Öz Karakeçi - Reha Gençlik ÇETİN ÖNCEL, Ü.YALÇIN ESER, NİHAT ÖKTEN

23.03.2014 Pazar 14.30  Arena 1 nolu saha U-13 Ligi Suruç Gençlik - Başak spor MUSTAFA ÇİLOĞLU 

23.03.2014 Pazar  10.30 Arena 2 nolu saha U-14 Ligi Reha Gençlik Suruç Gençlik HÜSEYİN KILIÇ 

23.03.2014 Pazar  12.00 Arena 2 nolu saha İşitme Eng. Ş.Urfa İşitme Engelliler - Gaziantep İşitme Engelliler HASAN TETİK, MEHMET ÇİFTÇİ, KADİR POLAT

23.03.2014 Pazar  14.00 Arena 2 nolu saha U-16 Ligi Kendir spor - Hilvan spor FERHAT ÜNLÜ, MUSTAFA UYUŞMAZ, NUR ÇİFTÇİ

23.03.2014 Pazar 13.30  Faruk Çelik stadı U-13 Ligi Karaköprü Belediyespor - Bağlarbaşı   ZEYNEL OĞUZ (Mustafa BAYAR)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER