16 Aralık 2016 Cuma 11:13
Şanlıurfa’da hakemler açıklandı

  Şanlıurfa süper amatör küme ekiplerinden Büyükşehir Belediyespor ile Güvenspor arasında oynanacak olan kritik maçı M.Şahan Yılmaz yönetecek. Yılmaz’ın yardımcılığını Mehmet Çinpolat, Bakır Aslan yapacak.
  Türkiye Futbol Federasyonu Merkez hakem kurulu ve Şanlıurfa il hakem kururlu tarafından yapılan açıklamada amatör küme 11. hafta maçlarında il ve ilçelerde görev yapacak olan hakemleri açıkladı.
11. Haftada oynanacak müsabakaları yönetecek hakemler şunlar:
 


 17.12.2016 CUMARTESİ
Pirsusspor – Tarımspor (Yusuf Erol, Cuma Atabaş, Hasan Tetik)        
Viranşehir Sanayi - Viranşehir GAP ( Y.Adnan Kendirciler, Şükrü Çavc, M.Cihad Alagöz)                  
Bozova gücü - Suruç gençlik (M.Uğur Alptekin, Mehmet Düğer, Mehmet Çakmak           
Siverek Bld. - 63 Emin Gücü (Deniz Altun,Yusuf Yaşar, Ali Cengiz      
Yeni Harran spor - Ceylanpınar Bld. (Hasan Keser, Süleyman Aslan, Mehmet Çinpolat)          
Karaköprü Bld. - Akçakalespor (Güngör Çınkı, Özkan Ertürk, Yunus Sarar)
Edessa 7 yıldız - 11 Nisanspor (İ.Halil Hatipoğlu, Mehmet Direkli, Bakır Aslan)
Ankaspor - Birecik Bld. (Bakır Aslan, Yusuf Ocak, K.Şervan Ayan)    
Viranşehirspor - Edessa 7 yıldız (Mehmet Şengül, K.Şervan Ayan, Yusuf Ocak)
Çamlıderespor - Urfa gücü (İ.Halil Bilgin, Süleyman Alkan, Ayhan Karakaş)
Bağmancıspor – Güvenspor (Murat Kaya, Süleyman Alkan, İ.Halil Hatipoğlu)
Bağlarbaşıspor - Ceylanpınar Tigem M.Mustafa Çalışır, İ.Yaşar Bulut, Mehmet Yeşilyaprak         )       
Bağlarbaşıspor – Gençlikspor (Süleyman Yüksek, Gürbüz Aslan, Esra Sağlam)
Viranşehir spor - Toki gücü (Mehmet Mesutoğlu, Osman Genç, Esra Sağlam)
Telekomspor - Urfa gücü (Süleyman Yüksek, Mehmet Mesutoğlu, Ali Kirkiz
Büyükşehir Bld. - Hilvan spor (Ayhan Karakaş, Harun Şenoğlu, İsrafil Lalaşahin)            
Kendirspor – Halfetispor (Gökhan Çelik, İ.Halil Bilgin, Gürbüz Aslan)
Şanlıurfaspor – Hatayspor (Uğur Kılıç, İ.Halil Yıldız, Zeynel Oğuz)               
Şanlıurfaspor – Hatayspor) İ.Halil Yıldız, Uğur Kılıç, Zeynel Oğuz)
 
18.12.2016 PAZAR
Akçakale spor - Siverek Bld. (Hüseyin Kılıç, M.Yılmaz Çalışır, Mustafa Uyuşmaz)                        
Birecik Bld. - Virnşehir spor (Çetin Öncel, İ.Halil Yıldız, Şükrü Çavcı  
Viranşehir Sanayi - Ceylanpınar Tigem (Murat Kaya, Mehmet Düger, Özkan Ertürk)                
Hilvan spor - Genç Karakeçililer (Hasan Keser, İ.Halil Bilgin, Ö.Faruk Gültekin)                       
Bozova gücüspor - Anka spor (Y.Adnan Kendirciler, Süleyman Aslan, Mehmet Çakmak)                           
Halfetispor – DSİSpor (Yusuf Erol, Hasan Tetik, Cuma Atabaş) 
Eyyübiye gençlik - Edessa spor (M.Mustafa Çalışır, Abdullah İnatoğlu, Mehmet Yeşilyaprak         )       
Keçespor - Reha gençlikspor (İ.Halil Hatipoğlu (Emrah Yücekaya, Abdullah İnatoğlu)
Toki gücü - Tarım spor (Emrah Yücekaya, Ferhat Öge, Süleyman Alkan)
Yenice spor - Tarım spor (M.Cihad Alagöz, Mehmet Gülper, Mustafa Geçgel)
Kendir spor - Gençler birliği (Mehmet Çinpolat, M.Cihad Alagöz, Bakır Aslan)
Büyükşehir Bld. – Güvenspor M.Şahan Yılmaz, Mehmet Çinpolat, Bakır Aslan)
İşitme engeliler - Hatay İşitme Egeliler (Yusuf Yaşar, Deniz Altun, Ali Cengiz)
Bağmancı spor - Viranşehir Bld. (Deniz Altun, Yusuf Yaşar, K.Şervan Ayan)
Ceylanpınar Bld. - Büyükşehir Bld. (Mehmet Yetkin, Mustafa Geçgel, Süleyman Yüksek )
İdman yurdu – Çamlıderespor (Mehmet Şengül, Gökhan Çelik, Ayhan Karakaş)
Şanlıurfaspor – Hatayspor (Ferhat Öge, Hakan Can Zülfikar, Harun Şenoğlu)                                                                                   
 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.