banner112
banner54

Şanlıurfa’da Haftanın Hakemleri

Amatör kümenin 13. Haftasında görev yapacak hakemler belli oldu. Gençlikspor Bayan futbol takımı kendi evinde oynayacağı Elazığ Bayanlar arasında oynanacak olan müsabakayı Erol Çadırcı yönetecek.

Şanlıurfa Amatör kümede maç yönetecek olan hakemler açıklandı. Şanlıurfa İl Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre 21ve 22 Aralık’ta oynanacak olan karşılaşmaları yönetecek hakemler şöyle:

21.12.2013 Cumartesi 11.30 Arena 1 nolu saha  U-15 Ligi Güven spor-Gençlik spor HABİB ASLAN, SERVAN AYAN, ŞÜKRÜ ÇAVCI

21.12.2013 Cumartesi 13.00Arena 1 nolu saha  U-15  ligi  Birecik Belediyespor-İl Özel İdare  MEHMET ÇİFTÇİ, MUSTAFA UYUŞMAZ, HALİL KÜPELİ

21.12.2013 Cumartesi 14.30 Arena 1nolu saha U -17 ligi Edessa 7 Yıldız-Telekom ŞEFİK ÖZBEk,ÇETİN ÖNCEL, ŞÜKRÜ ÇAVCI

21.12.2013 Cumartesi 11.00 Arena 2 nolu saha  U-17 ligi Genç Karakeçi-Urfa gücü ABDULLAH İNATOĞLU, İ.HALİL YILDIZ, MEVLÜT BAYRAKTAR

21.12.2013 Cumartesi 12. 30 Arena 2 nolu saha U-17 ligi ceylanpınar Belediyespor-Yeni hal spor HÜSEYİN ÇAVCI  , SÜLEYMAN GÜLPER, İ.HALİL HATİPOĞLU

21.12.2013 Cumartesi 14.00 Arena 2 nolu saha  U-17 ligi Reha Gençlik-Öz Karakeçi MUSTAFA ÖLÜOĞLU, Ü.YALÇIN ESER, İ.HALİL HATİPOĞLU

21.12.2013 Cumartesi 13.00 Faruk Çelik Stadı U-15 ligi Karaköprü Belediyespor-Edessa 7 yıldız NASİH KARAÇALI, MUSA TORAMAN, MEHMET ERKAYMAZ

21.12.2013 Cumartesi 11.00 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Karşıyaka İl Özel İdare MURAT KAYA, NUR ÇİFTÇİ, MUSTAFA ÇALIŞIR

21.12.2013 Cumartesi 12..30 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Anadolu Gençlik-Kendir spor  SEDAT AKBABA, ABDULKADİR DEMİREL, MEHMET DİLAN

21.12.2013 Cumartesi 14.00 Yenice 2 nolu saha U -19 ligi Harran spor-Tarım spor EMRAH YÜCEKAYA, SEDAT AKBABA, MESUT ASLANYİĞİT

21.12.2013 Cumartesi 13.00 Yenice 1 nolu saha U -19 ligi  D.S.İ spor-İdmanyurdu ÖMER KONUŞKAN, MEHMET GÜLPER, YUSUF OCAK

21.12.2013 Cumartesi 13.00 Bozova ilçe stadı U -19 ligi Bozova gücü-Akçakale spor M.EMİN BOZ, İSA DOĞANLAR, MUSTAFA TOPRAK

21.12.2013 Cumartesi 13.00Hilvan ilçe stadı U -19 ligi Hilvan spor-Birecik bld DENİZ ALTUN, NİHAT ÖKTEN, KADER ASLAN

21.12.2013 Cumartesi 13.00 C.Pınar ilçe stadı U -19 ligi C.pınar Demir-Siverek  BelediyesporEYYÜP YUNUSOĞLU, OSMAN ÇINAR, ÜMRAN KÜÇÜK

21.12.2013, Cumartesi 11..30 V.Şehir ilçe stadı U -19 ligi V.Şehir GAP-C.Pınar Tigem ONUR AYKAÇ,

MUHAMMET SOLAK, YUNUS SARA

21.12.2013 Cumartesi 13.30 Viranşehir ilçe stadı U -19 ligi Başak spor-M.Kemal lisesi MESUT KILIÇ, UĞUR ÇETİN, HATİCE KÜÇÜKÇANAKÇI

22.12.2013 Pazar  10.30 Arena 1 nolu saha Birinci amatör Reha Gençlik-Güven spor  İSMAİL ÇELİK, RAMAZAN ALTUNTAŞ, İRFAN ERGÜNER

22.12.2013 Pazar  12.30 Arena 1 nolu saha Birinci amatör Bağmancı spor-V.Şehir Belediyespor SÜLEYMAN ASLAN, İRFAN ERGÜNER, MUSTAFA UYUŞMAZ

22.12.2013 Pazar 14.30  Arena 1 nolu saha Birinci amatör Karşıyaka spor-Anadolu Gençlik AYHAN KARAKAŞ, MEHMET ALTINKAYA  , Ü.YALÇIN ESER

22.12.2013 Pazar  12.00 Arena 2 nolu saha İşitme engelliler   Ş.Urfa İşitme Engelliler-  Adıyaman İşitme Engelliler HASAN TETİK, MEHMET ALTINKAYA, YAKUP POLAT

22.12.2013 Pazar  14.00 Arena 2 nolu saha Bayanlar ligi  Ş.Urfa Bayanlar-Elazığ Bayanlar EROL ÇADIRCI, ABDULLAH İNATOĞLU  , RAMAZAN ALTUNTAŞ

22.12.2013 Pazar  10.30 Yenice 2 nolu saha Birinci amatör Bağlarbaşıspor-11.Nisanspor  HASAN KESER, AYHAN KARAKAŞ, ÖZKAN ERTÜRK

22.12.2013 Pazar  12.30 Yenice 2 nolu saha Birinci amatör Kendir spor-V.Şehir Gap M.YILMAZ ÇALIŞIR, MEHMET ŞENGÜL, ÖZKAN ERTÜRK

22.12.2013 Pazar 14.30  Yenice 2 nolu saha Birinci amatör Eyyüp spor-Yeni hal spor MUHİTTİN GÜRSES, M.YILMAZ ÇALIŞIR, MEHMET ŞENGÜL

22.12.2013 Pazar 13.30  Yenice 1 nolu saha Süper Amatör Tarım spor-Suruç Gençlik M.UĞUR ALPTEKİN, ŞEFİK ÖZBEK, MEHMET ERKAYMAZ

22.12.2013 Pazar  13.00 Siverek ilçe stadı Süper Amatör M.Kemal Lisesi-V.Şehir Başak M.EMİN BOZ, MESUT KILIÇ, MEHMET ÇİFTÇİ

22.12.2013 Pazar 13.00  Suruç ilçe stadı  Süper Amatör  Suruç Belediyespor-Akçakalespor MURAT KAYA, EYYÜP YUNUSOĞLU, HÜSEYİN ÇAVCI

22.12.2013 Pazar  13.00 Hilvan ilçe stadı Birinci amatör   Hilvan spor-Çamlıdere A.KADİR YÜKSEKKAYA, MAHMUT POLAT, OSMAN ÇINAR

22.12.2013 Pazar 13.00  Bozova ilçe stadı Birinci amatör Bozova gücü-İdmanyurdu MUSTAFA ÇİLOĞLU, MUSTAFA ÖLÜOĞLU, NASİH KARAÇALI

22.12.2013 Pazar  13.00 C.pınar ilçe stadı Birinci amatör  C.Pınar Belediyespor-Keçe spor GÜNGÖR ÇINKI, HABİB ASLAN, İ.HALİL YILDIZ

22.12.2013 Pazar 13.00  Haran ilçe stadı Birinci amatör   Yeni Harran-C.Pınar Demir UĞUR ÇETİN, C.ONUR AYKAÇ, ÇETİN ÖNCEL 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER