banner112
banner54

Şanlıurfa’da Haftanın Hakemleri Belli Oldu

Şanlıurfa Amatör kümede 20. Hafta maçlarında görev alacak hakemler açıklandı.

20. Hafta karşılaşmalarının hakemleri şöyle: 

16.02.2013 Cumartesi 11:00 Arena 1 Nolu U-16 Karşıyakaspor-Çam-lıderespor Sedat Akbaba, Yakup Polat, Ahmet Yıldırım

16.02.2013 Cumartesi 12:30 Arena 1 Nolu Süper Amatör Anadolu Gençlikspor-İl Özel İdarespor Halil Çağlayan, Hasan Tetik , M.Ferhat Ün-lü ve Gözlemci Murat Akçun

16.02.2013 Cumartesi 14:30 Are-na 1 Nolu Süper Amatör Karaköprü Bel-ediyespor-Akçakale Spor Muhittin Gür-ses, Mustafa Çiloğlu, M.Tuncer Bilir ve Gözlemci Namık Büyükünal

16.02.2013 Cumartesi 11:00 Yeni-ce 2 Nolu U-16 Reha Gençliksp- Yeni-halspor İ.halil Bilğin, M.Celal Eriş, Hüseyin Çavcı                     

16.02.2013 Cumartesi 12:30 Yeni-ce 2 Nolu U-16 Kendirspor-Şanlıurfa Erhan Kutlu, C.Onur Aykaç, M. Reşat Demir                    

16.02.2013 Cumartesi 14:30 Yeni-ce 2 Nolu Süper Amatör Suruç Gençlik-spor-Tarım Spor Mithat Levent, Osman Leblebici, Mehmet Altun Gözlemci Zeki Karadeniz

16.02.2013 Cumartesi 11:30 Are-na 2 Nolu U-16 Hilvanspor-Edessa 7 Yıldızspor Mikail Cihangir, Furkan Taş, M.cihat Alagöz

16.02.2013 Cumartesi 13:30 Are-na 2 Nolu Süper Amatör Dsi Spor-Hilvan Spor Niyazi İzgören, Güngör Çınkı, Lütfü Çini Gözlemci Müslüm Kara

17.02.2013 Pazar 11:00 Arena 1 Nolu U-14 Reha Gençlikspor-Gençlik Spor Sedat Akbaba

17.02.2013 Pazar 12:30 Arena 2 Nolu 2.amatör Yıldırım Gücüspor-Tedaş-spor Murat Kaya, Burak Karaca ,Habip Aslan Gözlemci Havin Bağ-sever

17.02.2013 Pazar 14:30 Arena 1 Nolu U-19 Playoff Viranşehir Belediye-spor-Akçakale Spor Mikail Cihangir, Mustafa Çiloğlu, Sedat Akbaba Gözlemci S.şahin Yetkin

17.02.2013 Pazar 10:30 Arena 2 Nolu U-14 Şanlıurfa Spor-karaköprü Belediyespor Mustafa Çiloğlu

17.02.2013 Pazar 12:00 Arena 2 Nolu İşitme Engelli Şanlıurfa İşitme Engelliler-Elazığ İşitme Engellileri Deniz Altun, Eyyüp Yunusoğlu, M.Fırat Subaşı

17.02.2013 Pazar 14:00 Arena 2 Nolu U-19 Play-off Şanlıurfaspor-Bağmancı Spor M.Uğur Alptekin, Deniz Altun, Güngör Çınkı Gözlemci Namık Büyükünal

17.02.2013 Pazar 10:30 Yenice 2 Nolu 2.amatör Sefa Spor-Eyyüp Spor Ali Kayıkçı, Erhan Kutlu, Ramazan Altuntaş Gözlemci M.emin Baydağ

17.02.2013 Pazar 12:30 Yenice 2 Nolu 2.amatör Esnaf Spor-Özkarakeçili Spor Eser Halil, Osman Leblebici, Lütfü Çini Gözlemci Abdullah Bulut

17.02.2013 Pazar 14:30 Yenice 2 Nolu 2.amatör Anka Spor-Telekom Spor Deniz Gültekin, Mehmet Özer, Mehmet Şengül Gözlemci Hasan Kahkeci

17.02.2013 Pazar 16:30 Yenice 2 Nolu 2.amatör Şanlı Polat Spor-Reha Gençlik İsmail Çelik, Osman Leblebici, Mehmet Çinpolat Gözlemci Mehmet Doni

17.02.2013 Pazar 13:30 Viranşehir 2.amatör Viranşehir Sanayi Spor-Harran Spor Hasan Keser, M.Tuncer Bilir, Mustafa Ölüoğlu Gözlemci Mehmet Yazar

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER