Şanlıurfa’da Haftanın Hakemleri

Eyyübiye Belediyesi Amatör kümede bu hafta oynanacak olan 17. Hafta maçlarında düdük çalacak olan hakemler belli oldu. Lider Büyükşehir Belediyespor ile Suruç Gençlikspor maçını Ömer Faruk Gültekin yönetecek.

Şanlıurfa’da Haftanın Hakemleri

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi Amatör kümede bu hafta oynanacak olan 17. Hafta maçlarında görev yapacak olan hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem ve Şanlıurfa İl Hakem Kurulu’nca yapılan açıklamaya göre, Eyyübiye Belediyesi Amatör liginde haftanın maçlarını yönetecek hakemler şöyle:

3.02.2018 Cumartesi        

12:00 11 Nisan 1 Nolu E.Y.B. S.Amatör Tarım spor - 15 Temmuz spor (Hasan Keser, Deniz Altun, A.Uğur Sürmeli)

14:00 11 Nisan 1 Nolu E.Y.B. 1.Amatör Çamlıdere - Hilvan bld. (Mikail Cihangir, Yusuf Yaşar, M.Mustafa Çalışır)

16:00 11 Nisan 1 Nolu E.Y.B. S.Amatör Telekom spor - Yeni Harran (Y.Adnan Kendirciler, İsrafil Lalaşahin, İ.Halil Fırat)

13:00 Yenice 2 E.Y.B. 1.Amatör  Eyyübiye gençlik - Bozova gücü (Bakır Aslan, M.Emin Akkoyun, Mehmet Yeşilyaprak)

15:00 Yenice 2 E.Y.B. S.Amatör  B.Şehir bld. - Suruç gençlik (Ömer Faruk Gültekin, Mehmet Yetkin, Süleyman Alkan)

10:00 Gap Vadisi Gelişim Ligi U-15 Şanlıurfaspor - Tarsus İdmanyurdu (Cuma Atabaş, Yusuf Ocak, Mustafa Dağ)                  

12:00 Gap Vadisi    Gelişim Ligi U-16 Şanlıurfaspor - Tarsus İdmanyurdu (Yunus Sarar, Fırat Subaşı, Cem Onur Aykaç)            

13.00 V.Şehir ilçe   E.Y.B. S.Amatör V.Şehir spor - C.Pınar bld. (Yusuf Tören, Mehmet Çakmak, İ.Halil Yıldız)

                                                                                                                

4.02.2018 Pazar     

11.00 11 Nisan 1 Nolu 2.Amatör Sefa spor - Bağmancı spor (İ.Halil Hatipoğlu, İsmail Öztürk, Gürkan Sarıca)

13.00 11 Nisan 1 Nolu 2.Amatör Yenişehir spor - Birecik Kelaynak (İsmail Öztürk, İ.Halil Hatipoğlu, Gürkan Sarıca)

15.00 11 Nisan 1 Nolu 2.Amatör Eyyüp spor - Urfa gücü (Mehmet Yetkin, Cuma Atabaş, Kadir Çınar)

11.00 11 Nisan 2 Nolu 2.Amatör Şutim spor - Haliliye spor (İ.Halil Bilgin, Cuma Atabaş, Süleyman Alkan)

13.00 11 Nisan 2 Nolu      2.Amatör Öz Karakeçili - Şanlıpolat spor (İ.Halil Yıldız, İ.Halil Bilgin, Özkan Ertürk)

15.00 11 Nisan 2 Nolu 2.Amatör 63 Emin gücü - Harran spor (Ramazan Yakıcı, İ.Halil Fırat, Serkan Kaya)

11.00 Yenice 2 2.Amatör  Kendir spor - Edessa spor (Mehmet Çinpolat, A.Uğur Sürmeli, Mustafa Geçgel)

13.00 Yenice 2 2.Amatör  Fatihspor – Yıldırımgücü (Ali Cengiz, Mustafa Geçgel, Rızvan Sümer)

15.00 Yenice 2 E.Y.B. S.Amatör D.S.İ. spor - Akçakale bld. (İsa Doğanlar, Emrah Yücekaya, Yunus Sarar)

12:30 Yenice 1 2.Amatör Anka spor - Suruç bld. (İsrafil Lalaşahin, M.Fatih Erdem, Cem Onur Aykaç)

14.30 Yenice 1 2.Amatör  Yenice spor - Sancaktar spor (Mehmet Düger, M.Fatih Erdem, Cem Onur Aykaç)

13.00 V.Şehir ilçe   E.Y.B. 1.Amatör V.Şehir İdman Yurdu - Reha gençlik (Murat Kaya, Yusuf Yaşar, Uğur Kılıç)

12:30 C.Pınar ilçe   2.Amatör C.Pınar demir – Bağlarbaşı (Deniz Altun, Mehmet Yeşilyaprak, Mehmet Direkli)

14.30 C.Pınar ilçe   E.Y.B. 1.Amatör C.Pınar tigem - Birecik spor (Hasan Keser, Şükrü Çavcı, Bakır Aslan)

13.00 Suruç ilçe 2.Amatör Pirsus spor - Göklü spor (Mustafa Uyuşmaz, Bugra Kaan Köksoy, M.Emin Akkoyun

10.00 Gap Vadisi Gelişim Ligi U-17 Şanlıurfaspor - Tarsus İdmanyurdu (Mustafa Çiloğlu, Abdullah İnatoğlu, Mahmut Alpay, Kadir Şervan Ayan)

12.00 Gap Vadisi Gelişim Ligi U-19 Şanlıurfaspor - Tarsus İdmanyurdu (Kadir Şervan Ayan, Abdullah İnatoğlu, Mahmut Alpay, Mustafa Çiloğlu)      

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER