Şanlıurfa’da Bu Hafta 31 Müsabaka Oynanacak

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör ve 1. Amatör küme maçları ve U 19 Gençleri Ligi bu hafta il ve ilçelerde toplam 31 müsabaka oynanacak. Bu hafta start alacak olan Süper Amatör Ligi ve U 19 Gençler Liginin ilk hafta maçları final havasında geçecek.

Şanlıurfa’da Bu Hafta 31 Müsabaka Oynanacak

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör ve 1. Amatör küme maçları ve U 19 Gençleri Ligi bu hafta il ve ilçelerde toplam 31 müsabaka oynanacak. Bu hafta start alacak olan Süper Amatör Ligi ve U 19 Gençler Liginin ilk hafta maçları final havasında geçecek.

Şanlıurfa Futbol İl Temsilcisi Abdurrahman çadırcı Urfanatik’e yaptığı açıklamada bu hafta Şanlıurfa’da 31 müsabakanın oynanacağını söyledi.

BAL’DA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR EVİNDE OYNAYACAK

3. Lige çıkma yolunda Bölgesel Amatör Ligi 2 grupta zirve mücadelesi veren Büyükşehir Belediyespor bu hafta kendi evinde Sürsürüspor’u ağırlayacak. Geçtiğimiz hafta deplasmanda Kilis Belediyespor’u 3-1 mağlup ederek grupta 7 puanla 5. Sıraya yükselen Büyükşehir Belediyespor Sürsürü maçını da kazanarak çıkışını sürdürüyor.

İŞTE ŞANLIURFA’DA OYNANACAK OLAN HAFTANIN MAÇLARI ŞÖYLE:

19.10.2019 Cumartesi       

13.00  Tarımspor  - Yukarı Göklü U-19 Ligi Futbol dün.1

15.00  11 Nisanspor - 15 Temmuz Gençlik Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi Futbol dün.1

11.30  Bağlarbaşı spor – Büyükşehir Belediyespor U-19 Ligi Futbol dün.2

13.30  Uyanış spor - Reha Gençlik U-19 Ligi Futbol dün.2

15.30  Şutim spor – Karşıyakaspor U-19 Ligi Futbol dün.2

11.00 karaköprü Belediyespor - Urfa gücü U-19 Ligi 11 Nisan

13.00  Şanlıurfaspor – Bağmancıspor U-19 Ligi 11 Nisan

15.00  Sancaktarspor - DSİsporU-19 Ligi 11 Nisan

15.00  Badıllı Gençlik - Genç karageçili  Belediyesi 1.Amatör ligi Yenice 1

15.00  Gençler Birliği - Karaköprü spor   Belediyesi Süper Amatör Ligi Yenice 2

15.00  Viranşehir İdmanyurdu - Türk Telekom U-19 Ligi Viranşehir eski stad

15.00  Harran ova spor - Ceylanpınar Demir U-19 Ligi Harran ilçe

15.00  Siverek Belediyespor - Bozova Belediyespor U-19 Ligi Siverek ilçe

15.00  Suruç gençlik - Şanlıpolat spor U-19 Ligi Suruç ilçe

15.00  Hilvan Belediyespor - Akçakale Belediyespor   Belediyesi Süper Amatör Ligi Hilvan ilçe

20.10.2019 Pazar

13.00  Genç Karageçili - 11 nisan spor U-19 11 Nisan

15.00  Çamlıderespor - Yenişehir spor   Belediyesi 1.Amatör ligi 11 Nisan

15.00  Eyyüpspor - Eyyübiye Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör ligi Yenice 1

15.00  Reha gençlik – Karşıyakaspor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Yenice 2

14.00  Karaköprüspor - Hilvan Belediyespor U-19 Ligi Futbol dün.2

15.00  Akçakale Belediyespor - Badıllı gençlik  U-19 Ligi Akçakale ilçe

13.00 Pirsusspor - Keçespor U-19 Ligi Suruç ilçe

15.00  Suruç Gençlik - Viranşehir Sanayi  Belediyesi Süper Amatör Ligi Suruç ilçe

15.00  Yukarı Göklü - Viranşehir Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Halfeti ilçe

15.00  75.Yıl MTL - Viranşehir Eğitim Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Bozova ilçe

15.00  Harran ova spor – Virabşehir spor Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör ligi Harran ilçe

15.00  Viranşehir İdmanyurdu - Yenihal spor    Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör ligi Viranşehir eski saha

15.00  Türk Telekom - Bozova Belediyespor Büyükşehir Belediyesi 1.Amatör ligi Viranşehir eski saha

15.00  Ceylanpınar TİGEM - Birecik spor Büyükşehir Belediyesi 1. Amatör Ligi Ceylanpınar ilçe

15.00  Birecik Belediyespor – Ceylanpınar Belediyespor Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi     Birecik ilçe

15.00  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor - Sürsürü spor BAL Ligi Futbol dünyası 1

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER