banner54

Şanlıurfa’da Bu Hafta 25 Müsabaka Oynanacak

     İl ve İlçelerde bu hafta 25 müsabaka oynanacak. Haftanın kritik maçında Güvenspor- Hilvaspor, Viranşehir Belediyespor – Bozovagücüspor, Çamlıderespor – Bağmancıspor arasında oynanacak

07.12.2013 Cumartesi 13.00 Birecik ilçe stadı U-19 ligi Kelaynak spor - Birecik Belediyespor  07.12.2013 Cumartesi 13.00 Hilvan ilçe stadı U-19 ligi  Hilvan spor - Suruç Belediyespor

07.12.2013 Cumartesi 13.00 Siverek ilçe stadı U-19 ligi Siverek Belediyespor M. Kemal lisesi

07.12.2013 Cumartesi 11.00 Viranşehir ilçe stadı U-19 ligi Başak spor - V.Şehir Belediyespor 07.12.2013 Cumartesi 13.00 Viranşehir ilçe stadı Birinci Amatör  V.Şehir GAPspor  - Bağlarbaşıspor

07.12.2013 Cumartesi 13.00 C.Pınar ilçe stadı U-19 Ligi  C.Pınar Demir - C.Pınar Tigem

07.12.2013 Cumartesi 13.00 Faruk Çelik stadı U-15 ligi Karaköprü Belediyespor - Birecik Belediyespor 07.12.2013 Cumartesi 11.00 Arena 1 nolu saha  U-17 ligi Genç Karakeçi - Yeni Hal

07.12.2013 Cumartesi 12.30 Arena 1 nolu saha  U-17 ligi C.Pınar Belediyespor - Reha Gençlik 07.12.2013 Cumartesi 14.00 Arena 1 nolu saha  U-17 ligi Öz karakeçi - Urfa gücü

07.12.2013 Cumartesi 11.30 Arena 2 nolu saha U-15 ligi Urfa Gücü - Gençlik spor

07.12.2013 Cumartesi 13.00 Arena 2 nolu saha  U-15 ligi Kendir spor - Edessa 7 yıldız

07.12.2013 Cumartesi 14.30 Arena 2 nolu saha  U-15 ligi Güven spor - İl Özel İdare

07.12.2013 Cumartesi 11.00 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Karşıyakaspor - Anadolu Gençlikspor 07.12.2013 Cumartesi 12.30 Yenice 2 nolu saha  U-17 ligi Gençlerbirliği - İl Özel İdare 

07.12.2013 Cumartesi 14.00 Yenice 2 nolu saha Birinci amatör 11 Nisanspor - Eyyüp spor

07.12.2013 Cumartesi 13.00 Yenice 1 nolu saha U-17 ligi Edessa 7 Yıldız - Kendir spor 

08.12.2013 Pazar  10.30 Arena 1 nolu saha Birinci amatör Keçe spor - Reha Gençlikspor

08.12.2013 Pazar  12.30 Arena 1 nolu saha Birinci amatör Güven spor - Hilvan spor

08.12.2013 Pazar  14.30 Arena 1 nolu saha Birinci amatör Çamlıderespor - Bağmancıspor

08.12.2013 Pazar 12.00  Arena 2 nolu saha İşitme Engelliler Şanlıurfa İşitme Engelliler - Van İşitme Engelliler

08.12.2013 Pazar 14.00  Arena 2 nolu saha Bayanlar ligi  Şanlıurfa Bayan - Kahramanmaraş Bayan

08.12.2013 Pazar  10.30 Yenice 2 nolu saha Birinci amatör Yeni halspor – Karşıyakaspor

08.12.2013 Pazar  12.30 Yenice 2 nolu saha Birinci amatör Anadolu Gençlikspor - Yeni Harranspor

08.12.2013 Pazar 14.30  Yenice 2 nolu saha Süper amatör  İl Özel İdarespor - Suruç Belediyespor  

08.12.2013 Pazar 11.30  Viranşehir ilçe stadı Birinci amatör V.Şehir Belediyespor - Bozova gücü

08.12.2013 Pazar 13.30  Viranşehir ilçe stadı Süper amatör  V.Şehir Başakspor - Kelaynakspor  08.12.2013 Pazar 13.00  Suruç ilçe stadı  Süper amatör Suruç Gençlikspor - M.Kemal lisesi

08.12.2013 Pazar 13.00  Akçakale ilçe stadı Süper amatör  Akçakale spor - Siverek Belediyespor 08.12.2013 Pazar  13.00 Yenice 1 nolu saha Birinci amatör İdmanyurduspor - C.Pınar Belediyespor

08.12.2013 Pazar  13.00 C.Pınar ilçe stadı Birinci amatör C.Pınar Demir - Kendir spor

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER