banner54

Şanlıurfa’da 29 Müsabaka Oynanacak

        Futbol İl Temsilcisi Abdurrahman Çadırcı başkanlığından yapılan açıklamada il ve ilçelerde bu hafta 29 müsabaka oynanacağını bildirildi. Bu hafta 2 kritik maç oynanacak. Gençlerbirliğispor-DSiSpor ve Ceylanpınar Demirspor-Bağlarbaşıspor arasında kritik müsabaka oynanacak.

30.11.2013 Cumartesi 11:00 Arena 1 nolu saha  U -17 ligi Anadolu Gençlik-Edessa 7 yıldız

30.11.2013 Cumartesi 12.30 Arena 1 nolu saha  U -17 ligi İl Özel İdarespor-Telekom

30.11.2013 Cumartesi 14.00 Arena 1 nolu saha  U -17 ligi Kendir spor-Gençlerbirliği

30.11.2013 Cumartesi 10.30 Arena 2 nolu saha  U -15 ligi Karaköprü Belediyespor-Güven spor

30.11.2013 Cumartesi 12.00 Arena 2 nolu saha  U -15 ligi Edessa 7 Yıldız-Urfa Gücü 

30.11.2013 Cumartesi 13.30 Arena 2 nolu saha  U -15 ligi Birecik Belediyespor-Gençlik spor

30.11.2013 Cumartesi 15.00 Arena 2 nolu saha  U -15 ligi İl Özel İdare spor-Kendir spor

30.11.2013 Cumartesi 11:00 Yenice 1 nolu saha cacocola U16 Şanlıurfa spor-Diyarbakır

30.11.2013 Cumartesi 11.00 Yenice 2 nolu saha U -19 ligi Harran spor-Polis Gücü

30.11.2013 Cumartesi 13.00 Yenice 2 nolu saha U -19 ligi Eyyüp spor-Bağlarbaşı

30.11.2013 Cumartesi 15.00 Yenice 2 nolu saha U -19 ligi Öz Karakeçili-Bağmancı spor

30.11.2013 Cumartesi 13.00 Birecik ilçe stadı U -19 ligi Kelaynak spor-Akçakale spor

30.11.2013 Cumartesi 13.00 Viranşehir ilçe stadı U -19 ligi Başak spor-V.Şehir Gap

30.11.2013 Cumartesi 13.00 Siverek ilçe stadı U -19 ligi  Siverek Belediyespor-C.Pınar Tigem

30.11.2013 Cumartesi 13.00 C.Pınar ilçe stadı Birinci amatör  C.Pınar Belediyespor- V.Şehir Belediyespor

01.12.2013 Pazar 11.00  Arena 1 nolu saha U -17 ligi Reha Gençlikspor-Genç Karakeçispor

01.12.2013 Pazar 13.00  Arena 1 nolu saha U -17 ligi C.Pınar Belediyespor -Öz Karakeçilispor

01.12.2013 Pazar 15.00  Arena 1 nolu saha U -17 ligi Yeni Hal spor-Urfa Gücü

01.12.2013 Pazar 12.00  Arena 2 nolu saha İşitme Engelliler Ş.Urfa İ.E-Diyarbakır İ.E

01.12.2013 Pazar 14.30  Arena 2 nolu saha U -19 ligi Telekom spor-Keçe spor

01.12.2013 Pazar 11..30 Yenice 2 nolu saha U -19 ligi Gençlerbirliği-D.S.İ spor

01.12.2013 Pazar 13.30 Yenice 2 nolu saha Süper Amatör Tarım spor -Akçakale

01.12.2013 Pazar 11.30  Yenice 1 nolu saha U -19 ligi 11 Nisanspor-Güven

01.12.2013 Pazar 13.30  Yenice 1 nolu saha U -19 ligi Edessa 7 Yıldız-İdmanyurdu

01.12.2013 Pazar 13.00  Birecik ilçe stadı Süper amatör Kelaynak spor-Suruç Gençlikspor

01.12.2013 Pazar 13.00  Siverek ilçe stadı Süper amatör Siverek Belediyespor-İl Özel İdarespor

01.12.2013 Pazar 11.00  C.Pınar ilçe stadı U -19 ligi C.Pınar Demir-V.Şehir Belediyespor

01.12.2013 Pazar 13.00  C.Pınar ilçe stadı Birinci amatör C.Pınar Demir-Bağlarbaşıspor

01.12.2013 Pazar 13.00  Hilvan ilçe stadı U -19 ligi Hilvan spor-Bozova Gücüspor (YusufYILDIZ) 

                                           

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER