Şanlıurfa Mersin’e Çıkartma Yapacak

3. lig özlemini bu yıl gidermek isteyen Karaköprü Belediyespor Mardispor ile Mersin’de oynayacağı şampiyonluk maçına adeta çıkartma yapacak.

Şanlıurfa Mersin’e Çıkartma Yapacak

3. lig özlemini bu yıl gidermek amacında olan Karaköprü Belediyespor Mardispor ile Mersin’de oynayacağı şampiyonluk maçına adeta çıkartma yapacak.

22.04.2017 Cumartesi günü Mersin Tevfik Sır Gür Stadyumunda saat : 15.00’da Karaköprü Belediyespor ile Mardinspor arasında oynanacak olan şampiyonluk maçına Karaköprü Belediyespor taraftarları Mersin’e çıkartma yapmaya hazırlanıyor.

Çılgın Gençlik Karaköprü Belediyespor Taraftarlar Dernek Başkanı Hikmet Yılmaz ve Mehmet Toprak şampiyonluk maçı öncesi yaptığı açıklamada, Mersin’de oynanacak olan Karaköprü Belediyespor ile Mardinspor maçına gitmek isteyenler isim yazdırabileceklerini açıkladılar. 

Haydi Şanlıurfa takımına sahip çık. Gün bugündür. Şanlı Karaköprü Belediyespor’un Şanlı Taraftarları 22.04.2017 tarihinde Mardinspor ile oynanacak olan 3. Lige yükselme şampiyonluk maçında tribündeki yerini almak için taraftarlar dernek başkanı Hikmet Yılmaz ve Mehmet Toprak'a 0546 257 20 63 nolu telefonla ulaşıp isim yazdırabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2017, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER