Şanlıurfa Gençlikspor Bu Sezon İddialı

Türkiye Kadınlar 3. Futbol liginde Şanlıurfa’yı temsil edecek olan Gençlikspor bu sezon şampiyon olmak için kolları sıvadı.

Şanlıurfa Gençlikspor Bu Sezon İddialı

2017-2018 sezonu Kadın Ligleri başvuruları tamamlandı ve Kadınlar 1.Ligi, 2.Ligi ve 3. Ligi'nde yer alacak kulüpler belli oldu. Kadınlar 1.Ligi ve 2. Ligi fikstür çekimleri, 1 Kasım 2017 Çarşamba günü saat 15.00'te Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleşecek. Kadınlar 3. Ligi fikstür çekiminin tarihi ve lig yapısı ilerleyen günlerde yapılacak.

Şanlıurfa’yı geçtiğimiz sezon 3. Ligde temsil eden Şanlıurfa Gençlikspor Bayan futbol takımı yeni sezonda başarılı olmak için kolları sıvadı.

Türkiye Futbol Federasyonu bu yıl Bayanlar futbol liginde aldığı kararlarla yol masrafları ve yeme içme gibi giderleri ödemeyeceğini açıklayarak bu açıklamaya kulüpler büyük karara gösterdiler.

84 takımın katılımıyla başlayacak olan Türkiye Kadınlar futbol müsabakalarında Şanlıurfa Gençlikspor takımı maddi ve manevi desteklerinden yoksun olmasına rağmen yine de kendi imkanlarıyla mücadele edecekler.

Eskişehir Öncü Spor Ve Gençlik Eskişehir, Fethiye Spor Muğla, Gaziantep Karataş Spor Gaziantep, Geçit Belediye Spor Erzincan, Gemlik Zeytin Spor Bursa, Hatay Dumlupınar Spor Hatay, Horozkent Spor Denizli, İncirliova Belediye Spor Aydın, K.Maraş Anadolu Gençlik Spor K.Maraş, Kanalboyu Nilüfer Spor Bursa, Karabük Gençlik Spor Karabük, Karşıyaka Besem Spor İzmir, Kastamonu Gücü Spor Kastamonu, Kayseri Atletik Spor Kayseri, Kayseri Gençlerbirliği Kayseri, Kdz. Ereğli Genç Yıldız Spor Zonguldak, Kılıçaslan Yıldız Spor Kayseri, Kocaeli Bayan Futbol Kocaeli, Konyaaltı Gençlik Ve Spor Antalya, Makam Spor Diyarbakır, Malatya Bayanlar Spor Malatya Manisa Esnaf Gençlik Ve Spor Manisa, Manisa Gençlerbirliği Manisa, Mengü Spor Ankara, Mersin Cam Spor Mersin, Mersin Gençlerbirliği Mersin, Mersin Mezitli Mercanlar Mersin, Muş Alparslan Spor Muş, Nazilli Belediye Spor Aydın, Nuh Spor Şırnak, Pendik Çamlık Spor İstanbul, Pendik Sapanbağları Spor İstanbul, Rize Yeşilçayspor Rize, Sakarya Ankaspor Bayan Futbol Sakarya, Sakarya Bayan Futbol Sakarya, Sarıyer Belediyesi Spor İstanbul, Selçuk Belevi Gençlerbirliği Spor Kulübü Aydın, Siirt Hasbey Spor Siirt, Silivri Alibey Spor İstanbul, Sinopspor Sinop, Soma Zafer Spor Ve Gençlik Manisa, Şanlıurfa Gençlik Ve Spor Şanlı Urfa, Şehzadeler 8 Eylül Spor Manisa, Tarsus Gençlerbirliği Mersin, Tavla Gençlik Spor Hatay, Tekirdağ Gençlik Hizmetleri Tekirdağ, Telsiz Spor Kulübü İstanbul Toki İlköğretim Okulu Gençlik Ve Spor Tokat, Turgutlu Belediye Spor Kulübü Manisa, Ufuk Keleş Gençlik Ve Spor Tokat, Ünye Gücü Futbol Ordu, Van Yol Spor Van, Yeni Burdur Spor Burdur, Yeni Kemer Belediye Spor Antalya, Yeni Levent Konaklar Spor İstanbul, Yeşilyurt Bayan Futbol Kon, 1923 Trabzon Derneği Spor Kulübü Trabzon, 1955 Batman Belediye Spor Batman, 7 Eylül Gençlik Spor Aydın, 76 Iğdır Spor Iğdır, Adanagücü Spor Adana, Adıyaman Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Adıyaman, Ağrı Aile Ve Sosyal Politikalar Gençlik Ve Spor Ağrı, Ağrı Birlikspor Ağrı, Aksaray Hasandağı Spor Aksaray, Anadolu Yıldızları Spor Kayseri, Ankara Metropol Spor Ankara, Antalya Demir Spor Antalya, Bakırköy Gençlik Spor İstanbul

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER