banner112
banner54

Şanlıurfa Amatör Kümede Zorlu Hafta

               Reha Gençlikspor ile Karşıyakaspor arasında oynanacak olan final maçı bugün saat: 14.00’da Yenice Stadyumunda oynanacak.

             Şanlıurfa İl ve İlçelerde bu hafta 24 müsabaka oynanacak. 4 kritik müsabakanın oynanacağı amatör kümede  bu hafta takımları zorlu maçlar bekliyor. Şanlıurfa’yı 3. Lige yükselme bölgesel amatör BAL liginde temsil eden Karaköprü Belediyespor Pazar günü kendi evinde Kilis Belediyespor ile saat: 13.30’da oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

01.03.2014 Cumartesi 14.00 Siverek Belediyespor - Suruç Belediyespor  Süper amatör  Siverek ilçe stadı, 

11.30 Akçakale spor - Kendir spor  U-16 Ligi Arena 1 nolu saha,

13.15 11 Nisanspor - Hilvan spor U-16 Ligi Arena 1 nolu saha, 

14.45 Öz Karakeçi - Yeni Harran U-14 Ligi Arena 1 nolu saha, 

11.00  Bağlar başıspor - İdman yurdu U-16 Ligi Arena 2 nolu saha, 

12.45 Bağmancıspor - Edessa 7 yıldız U-16 Ligi Arena 2 nolu saha, 

14.30 Urfa Gücü - Gençlik spor U-16 Ligi Arena 2 nolu saha, 

14.00 Tarım spor - Akçakale spor U-19 playof Yenice 2 nolu saha, 

14.00 Reha Gençlik – Karşıyakaspor U-17 final Yenice 1nolu saha

02.03.2014 Pazar 11.00  Edessa 7 yıldız - Reha Gençlik U-14 Ligi Arena 1 nolu saha, 

12.30 Urfa Gücü - V.Şehir Sanayi İkinci amatör Arena 1 nolu saha, 

14.30 Yıldırım Gücü - Gençler birliği İkinci amatör Arena 1 nolu saha, 

13.00 Suruç Gençlik – Karaköprü Belediyespor U-14 Ligi Arena 2 nolu saha, 

14.30 Yenice spor - Halfeti spor İkinci amatör   Arena 2 nolu saha, 

11.00 Şanlı Polat - Anka spor İkinci amatör  Yenice 2 nolu saha, 

13.00 Öz Karakeçili - Genç Karakeçili İkinci amatör Yenice 2 nolu saha, 

15.00 Tarım spor - İl Özel İdare Süper amatör  Yenice 2 nolu saha, 

10.30 Reha Gençlikspor - Eyyüp spor U-16 Ligi Yenice 1 nolu saha, 

12.00 Gençlik spor bayanlar - Diyarbakır bayanlar Bayanlar ligi Yenice 1 nolu saha, 

14.00 Sefa spor - 63 Emin Gücü İkinci amatör Yenice 1nolu saha, 

14.00 Pirsus spor - Memsin spor İkinci amatör Suruç ilçe stadı, 

12.30 Telekom lisesi - Telekom spor İkinci amatör Siverek ilçe stadı, 

14.30 M.Kemal lisesi - Akçakale spor Süper amatör Siverek ilçe stadı, 

13.30 Karaköprü Belediyespor - Kilis Belediyespor Bal ligi  Faruk çelik stadı oynanacak. (Aziz ATLI)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER