Şanlıurfa Amatör Kümede Zorlu hafta

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Amatör liginde bu hafta oynanacak olan 7 hafta maçları açıklandı.

Şanlıurfa Amatör Kümede Zorlu hafta

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Amatör liginde bu hafta oynanacak olan 7 hafta maçları açıklandı. Süper Amatör ligi ve 1. Amatör liginde mücadele zirve mücadelesi veren takımları zorlu hafta bekliyor. Şanlıurfa Futbol İl Temsilciliğinden Urfanatik’e yapılan açıklamada bu hafta il ve ilçelerde toplam 34 müsabaka oynanacağı bildirdi.

Geçtiğimiz deplasmanda DSİSpor ile 1-1 berabere kalan Süper Amatör liginin lideri Siverek Belediyespor bu hafta kendi evinde grubun güçlü ekiplerinden Milli 15 Temmuzspor’u ağırlayacak. Siverek İlçe stadyumunda oynanacak olan bu kritik müsabaka Pazar günü saat: 13.30’da başlayacak.

Haftanın diğer müsabakalarında şu takımlar karşı karşıya gelecek:

02.11.2018 Cuma         

18.00 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor - 15 Temmuz Gençlik  U-19 Ligi 11 Nisan 1

18.00 Karaköprüspor - Badıllı Gençlik U-19 Ligi 11 Nisan 2

03.11.2018 Cumartesi  

13.00 C.Pınar Tigem - V.Şehir Eğitim U-17 Ligi  Yenice 1

12.00 Samak spor - D.S.İ.Spor  U-19 Ligi Yenice 2

14.00 Karaköprüspor    Birecikspor - Hal.B.1.Amt.Lig Yenice 2

11.00 Bağlarbaşıspor - Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor U-17 Ligi 11 Nisan 1

13.00    Urfagücüspor - V.Şehir İdmanyurdu U-19 Ligi    11 Nisan 1

15.00 Çamlıderespor - Sancaktarspor    U-17 Ligi 11 Nisan 1

11.00 11 Nisan spor - Y.Halspor U-17 Ligi 11 Nisan 2

13.00 Tarımspor - V.Şehir Bld.  U-15 Ligi 11 Nisan 2

14.30 Badıllı Gençlik - Birecik Bld. U-15 Ligi 11 Nisan 2

16.00 Gençlikspor - Kendirspor U-15 Ligi 11 Nisan 2

14.00 Pirsusspor – Eyyüpspor U-19 Ligi Suruç ilçe

14.00 C.Pınar Demir – Tarımspor U-19 Ligi C.Pınar ilçe

14.00 Hilvan Bld. – Keçespor U-19 Ligi  Hilvan ilçe

14.00 Akçakale Bld. - C.Pınar Bld. Hal.B.S.Amt.Lig  Akçakale ilçe

14.00 V.Şehir Sanayi – Bozovagücü Hal.B.1.Amt.Lig V.Şehir Yeni ilçe

14.00 75.Yıl Gençlik - Y.Harranspor Hal.B.1.Amt.Lig      Bozova ilçe

04.11.2018 Pazar        

12.30 Keçespor - Y.Halspor Hal.B.1.Amt.Lig Yenice 1

14.30 Tarımspor - Birecik Bld. Hal.B.S.Amt.Lig Yenice 1

10.30 Edessa 7 yıldız – Şutimspor U-15 Ligi 11 Nisan 1

12.00 Bağlarbaşıspor - Akçakale Bld. U-19 Ligi 11 Nisan 1

14.00 Gençlerbirliği - Hilvan Bld. Hal.B.S.Amt.Lig 11 Nisan 1

16.00 Eyyüpspor – Karşıyakaspor Hal.B.1.Amt.Lig 11 Nisan 1

11.00 Yenişehirspor - 11 Nisan spor U-19 Ligi 11 Nisan 2

13.00 Edessaspor – Viranşehirspor U-19 Ligi 11 Nisan 2

15.00 Bağmancıspor – Bozovagücü U-19 Ligi 11 Nisan 2

13.30 V.Şehir Eğitim – Gençlerbirliği U-19 Ligi V.Şehir Eski ilçe

14.30 V.Şehir İdman. - Reha Gençlik Hal.B.1.Amt.Lig V.Şehir Yeni ilçe

13.30 C.Pınar Tigem – Telekomspor Hal.B.1.Amt.Lig C.Pınar ilçe

13.30 Y.Göklüspor – Çamlıderespor Hal.B.1.Amt.Lig Halfeti ilçe

13.30 Suruç Gençlik - D.S.İ.Spor Hal.B.S.Amt.Lig Suruç ilçe

13.30 Siverek Bld. - 15 Temmuz Gençlik Hal.B.S.Amt.Lig  Siverek ilçe

14.00 11 Nisan spor - Elbistan Bld. BAL Ligi Yenice 2

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER