Şanlıurfa Amatör Kümede Haftanın Hakemleri

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Amatör kümede bu hafta oynanacak olan 5. Hafta maçlarını yönetecek olan hakemler belli oldu.

Şanlıurfa Amatör Kümede Haftanın Hakemleri

   Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Amatör kümede bu hafta oynanacak olan 5. Hafta maçlarını yönetecek olan hakemler belli oldu. Süper amatör kümede zirve mücadelesi veren takımlar arasında çekişme başladı. Lige bu sezon istediği gibi başlayamayan Akçakale Belediyespor  kendi evinde Ceylanpınar Tigemspor’u ağırlayacak.

Cumartesi günü Saat: 14.00 Akçakale ilçe Akçakale Belediyespor ile Ceylanpınar Belediyespor arasında oynanacak olan kritik müsabakayı Mikail Cihangir yönetecek. Cihangir’in yardımcılığını Yusuf Yaşar, Abdulkadir Yılmazoğlu yapacak.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez hakem Kurulu ve Şanlıurfa İl Hakem Kurulu’nca yapılan açıklamada Şanlıurfa Amatör kümede 5. Hafta maçlarını yönetecek olan hakemler şöyle:

3.11.2018 Cumartesi    

13.00    Yenice 1 Nolu Saha U-17 Ligi C.Pınar Tigem V.Şehir Eğitim (Kadir Şervan Ayan, Müslüm Yılmaz, Bekir Arda Ertan)              

12.00 Yenice 2 Nolu Saha U-19 Ligi Samak spor D.S.İ.Spor (Yusuf Çalkam, Rıdvan Çetinkaya, Cuma Atabaş)

14.00 Yenice 2 Nolu Saha Hal.B.1.Amt.Lig Karaköprüspor Birecikspor (Hasan Keser, Yusuf Çalkam, Cuma Atabaş)                  

11.00 11 Nisan 1 Nolu Saha U-17 Ligi Bağlarbaşıspor B.Şehir bld. (Mehmet Direkli, Casım Bakır, Gürbüz Arslan)

13.00 11 Nisan 1 Nolu Saha U-19 Ligi Urfagücüspor V.Şehir İdmanyurdu (Abdulkadir Yüksekkaya, Veysel Kanmaz, Gürbüz Arslan)             

15.00    11 Nisan 1 Nolu Saha    U-17 Ligi Çamlıderespor Sancaktarspor (Yasin Mert Karahan, Veysel Kanmaz, Emre Karataş)

11.00 11 Nisan 2 Nolu Saha U-17 Ligi 11 Nisan spor Y.Halspor (Emre Karataş, Yasin Mert Karahan, Serkan Dursun)

13.00 11 Nisan 2 Nolu Saha U-15 Ligi Tarımspor V.Şehir Bld. (Yusuf Özakbalık, Serkan Dursun, İ.Halil Beden)              

14.30 11 Nisan 2 Nolu Saha U-15 Ligi Badıllı Gençlik Birecik Bld. (İ.Halil Beden, Serkan Dursun, Yusuf Özakbalık)                     

16.00    11 Nisan 2 Nolu Saha    U-15 Ligi Gençlikspor Kendirspor (Emrullah Kırnaz, Serdal Ergül , Mustafa Erdoğmuş)              

14.00 Suruç ilçe U-19 Ligi Pirsusspor Eyyüpspor (İ.Halil Bilgin, Coşkun Ateşoğlu, Enes Gümüş) 

14.00 C.Pınar ilçe U-19 Ligi C.Pınar Demir Tarımspor (Murat Kaya, Mehmet Kuşuçar, Abdulkadir Yıldız)

14.00 Hilvan ilçe U-19 Ligi Hilvan Bld. Keçespor ( İ.Halil Yıldız, Mehmet Erdem, Reşat Bozkurt)

14.00 Akçakale ilçe Hal.B.S.Amt.Lig Akçakale Bld. C.Pınar Bld. (Mikail Cihangir, Yusuf Yaşar, Abdulkadir Yılmazoğlu)

14.00 V.Şehir ilçe Yeni Stat Hal.B.1.Amt.Lig V.Şehir Sanayi Bozovagücü (Mehmet Çinpolat, Deniz Altun, M.Emin Akkoyun)

14.00 Bozova ilçe Hal.B.1.Amt.Lig 75.Yıl Gençlik Y.Harranspor (Ali Cengiz, Mehmet Mesutoğlu, Hakan Lalaşahin)

12:00 GAP VADİSİ Gelişim Ligi u-17 Şanlıurfaspor Amed Sportif Faaliyetler (Kadir Çınar, Harun Şenoğlu, Yunus Sarar)

14:00 GAP VADİSİ Gelişim Ligi u-19 Şanlıurfaspor Amed Sportif Faaliyetler (Çağrı Erkaraman, Harun Şenoğlu, Yunus Sarar, Harun Çelik)

4.11.2018 Pazar           

11.00 Yenice 2 Nolu Saha U-15 Ligi Hilvan Bld. V.Şehir Eğitim (Abdulkadir Yıldız, Casım Bakır, Emrullah Kırnaz)                       

12:30    Yenice 1 Nolu Saha Hal.B.1.Amt.Lig Keçespor Y.Halspor (M.Şahan Yılmaz, Halil Aslandağ, Oğuz Ünver)

14.30    Yenice 1 Nolu Saha Hal.B.S.Amt.Lig Tarımspor Birecik Bld. (Çağrı Erkaraman, Halil Aslandağ, Oğuz Ünver)

10:30 11 Nisan 1 Nolu Saha U-15 Ligi Edessa 7 yıldız Şutimspor (Mehmet Erdem, Serdal Ergül, Mustafa Erdoğmuş)                 

12.00 11 Nisan 1 Nolu Saha U-19 Ligi Bağlarbaşıspor Akçakale Bld. (Nasır Mehmet, Müslüm Yılmaz, Mehmet Mesutoğlu)

14.00 11 Nisan 1 Nolu Saha Hal.B.S.Amt.Lig Gençlerbirliği Hilvan Bld. (Hasan Keser, Emrah Yücekaya, Kadir Şervan Ayan)

16.00 11 Nisan 1 Nolu Saha Hal.B.1.Amt.Lig Eyyüpspor  Karşıyakaspor (İ.Halil Hatipoğlu, Emrah Yücekaya, Abdulkadir Yılmazoğlu

11.00 11 Nisan 2 Nolu Saha U-19 Ligi Yenişehirspor 11 Nisan spor (Anıl Ceyhan, Kendal Dağtekin, İsmail Güner)

13.00 11 Nisan 2 Nolu Saha U-19 Ligi Edessaspor Viranşehirspor (Reşat Bozkurt, Rıdvan Çetinkaya, Bekir Arda Ertan)

15.00 11 Nisan 2 Nolu Saha U-19 Ligi Bağmancıspor Bozovagücü (Süleyman Alkan, Murat Bal, Mustafa Daban)

13.30 V.Şehir ilçe Eski Stat U-19 Ligi V.Şehir Eğitim Gençlerbirliği (Deniz Altun, Burak Yiğit Akgül, Enes Gümüş)           

14.30 V.Şehir ilçe Yeni Stat Hal.B.1.Amt.Lig V.Şehir İdman. Reha Gençlik (Hakan Lalaşahin, M.Emin Akkoyun, Mehmet Direkli)            

13.30 C.Pınar ilçe Hal.B.1.Amt.Lig C.Pınar Tigem Telekomspor (Ali Cengiz, Abdulah İnatoğlu, Coşkun Ateşoğlu)

13.30 Halfeti ilçe Hal.B.1.Amt.Lig Y.Göklüspor Çamlıderespor (Mehmet Çinpolat, İ.Halil Bilgin, Mustafa Uyuşmaz)

13.30 Suruç ilçe Hal.B.S.Amt.Lig Suruç Gençlik D.S.İ.Spor (Murat Kaya, Abdulkadir Yüksekkaya, Mahmut Alpay)

13.30 Siverek ilçe Hal.B.S.Amt.Lig Siverek Bld. 15 Temmuz Gençlik (Mustafa Tune, İ.Halil Yıldız, Mustafa Geçgel)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Futbol Aşığı
Futbol Aşığı - 5 ay Önce

Tüm Hakemlere Bol Şanslar Ve Tüm Takımlara Başarılar

SIRADAKİ HABER