Şanlıurfa 1969 Masterler Takımının Dostlu Müsabakaları Sürüyor

Şanlıurfa 1969 Masterler takımı dostluk ve kardeşlik maçlarına devam ediyor.

Şanlıurfa 1969 Masterler Takımının Dostlu Müsabakaları Sürüyor

Şanlıurfa 1969 Masterler takımı dostluk ve kardeşlik maçlarına devam ediyor. Geçtiğimiz hafta kendi evinde Mardin Masterler takımıyla oynanan dostluk ve kardeşlik müsabakasından sonra Şanlıurfa 1969 Masterler takımı bu kez komşu ilimiz Adıyaman Masterler takımıyla dostluk ve kardeşlik müsabakası oynadı.

Maç boyunca dostluk ve kardeşliğin ön planda tutulduğu müsabaka centilmenlik havasına geçti. Skorun önemli olmadığı maçlarda 02 Adıyaman Masterler ile  Şanlıurfa 1969 Masterler takımı arasında maç sonunda ev sahibi takım misafirperverliğini göstererek Adıyaman’a yakışır bir yemeği ziyafeti vererek dostluk ve kardeşlik müsabakası son buldu

TEŞEKKÜRLER ADIYAMANLI DOSTLARIM

Şanlıurfa’da Amatörün dili olarak futbola verdiği desteklerle Amatörlerin gönlünde taht kuran Aziz Atlı Adıyaman’da oynanan dostluk müsabakasında forma giydi. Maç hakkında ve Adıyaman dostlarının takımımızı centilmence karşıladığı hakkında şunları söyledi.

Atlı, “Komşu İlimiz Adıyaman Kahta da Pazar günü 02 Adıyaman masterler ile Şanlıurfa 1969 Masterler Arasında Oynanan hazırlık ve dostluk Maçında bizleri gerek maç Esnasında ve maçtan sonra en güzel şekilde ağırlayan Başta Ufuk Balibey ve Nihat Yalçın olmak Üzere Bütün yönetim kurulu üyelerine Sporcu ağabeylerim kardeşlerime Şanlıurfa belediye Sporun Eski Unutulmaz Sporcularından Ahmet Karataş Hocam Ayrıca Adıyaman Masterler Kulüp Başkanı Değerli Dostum Mesut Karayılan Başkanımıza Bizlere Göstermiş Olduğunuz İlgi alakadan Dolayı Şanlıurfa 1969 Masterler Ailesi Adına Şükranlarımızı Sunuyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER