Şanlıurfa 1969 Masterler Takımı Dolu Dizgin

Geçtiğimiz hafta deplasmanda Diyarbakır Öğretmenler Masterler takımını 2-0 mağlup eden Şanlıurfa 1969 Masterler takımında yüzler gülüyor.

Şanlıurfa 1969 Masterler Takımı Dolu Dizgin

    Şanlıurfa 1969 Masterler takımı mücadele ettiği Güneydoğu Masterler liginde maçlarına devam ediyor. Çıktığı her maçta galibiyetten önce dostluk ve kardeşliği ön planda tutan Şanlıurfa 1969 Masterler takımı geçtiğimiz hafta deplasmanda oynadığı Diyarbakır Öğretmenler Masterler takımını güzel bir mücadeleden sonra 2-0 mağlup etti.

   Geçtiğimiz yıllarda Ak Deniz grubunda mücadele eden ve benim diyen takımları dize getiren Şanlıurfa 1969 Masterler takımı sezonun bitimine haftalar kala şampiyonluğunu ilan etmişti.

   Aynı başarıyı bu kez Güneydoğu Masterler liginde göstermek isteyen Şanlıurfa 1969 Masterler takımı şimdiye kadar istediği sonucu alarak hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

   Geçtiğimiz hafta deplasmanda oynanan Diyarbakır Öğretmenler Masterler takımını 2-0 mağlup ettikten sonra Şanlıurfa 1969 Masterler takım kaptanı Salih Akkuş Urfanatik’e açıklamada bulundu.

   Akkuş, “Türk futboluna uzun yıllar hizmet etmiş futbolcu kardeşlerimizle bir araya gelerek Masterler takımın kurduk. Kurduğumuz günden bu yana bir çok müsabakalar oynadık. Oynadığımız her müsabakada galibiyeti ikinci planda düşünerek maçların dostluk ve kardeşlik içinde geçmesini hep hedef olarak seçtik. Ak Deniz grubunda mücadele ederek o yıl şampiyon oldu.

  Şimdi ise Güneydoğu Masterler liginde mücadele etmekteyiz. Geçtiğimiz hafta deplasmanada oynadığımız Diyarbakır Öğretmenler Masterler takımını 2-0 mağlup ettik. Alınan bu galibiyeti Şanlıurfa Masterler takımı ailesine armağan ediyorum. Ligde mücadele eden bütün takımlara başarılar dilerim.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER