Şampiyonluk Coşku İle Kutlandı

3.Lig’e çıkmayı başaran Şanlıurfa’nın Temsilcisi Karaköprü Belediyespor’un şampiyonluk kutlamasında Şanlıurfalı ve Karaköprü Belediye sporlular Yusuf Güney ve Lara ile coştu.

Şampiyonluk Coşku İle Kutlandı

Karaköprü Belediyespor'un 3 lige yükselmesinin ardından takım yönetimi tarafından anlamlı bir gece düzenlendi. Şampiyonluk gecesine Yusuf Güney, Lara, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve bir çok kurum ve kuruluş temsilcisi katıldı.

Şampiyonluk gecesi Faruk Çelik spor tesislerinde kutlandı. Konserin başlamasıyla Lara hayranlarını doyasıya eğlendirdi. Konserin ardında Karaköprü Belediyespor Başkanı Mehmet Kudat Çiçek, Şanlıurfa’nın tarihine özgü Mırra'sını takımına taktim etti. Konsere devam eden Lara tüm Karaköprülüleri tebrik ederek konserine son verdi . Konsere Lara son verirken ardından Yusuf Güney sahneye çıktı.

Sahneyi devralan Yusuf Güney bir birinden güzel şarkıları ile konuklarını mest etti. Yusuf Güney artık sık sık Şanlıurfa'yı ziyaret edeceğini söyledi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sahneye çiğköfte malzemeleri getirerek Yusuf Güney'e çiğ köfte yoğurttu.

Yusuf Güney çiğ köfte yoğurdukdan sonra şampiyonluğu kutlamaya gelen taraftarlara ikram etti.

Kutlamalara Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat, Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, Belediye Meclis Üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı.  

Şampiyon Karaköprü Belediyesporlu futbolcular açık otobüsle şehir turu atarken, taraftarlar ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Daha sonra Faruk Çelik Spor Tesisinde ünlü şarkıcılar Lara ve Yusuf Güney sahne alırken, şampiyonluk doyasıya kutlandı.  

Şarkıcı Yusuf Güney, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat ile birlikte sahnede çiğköfte yoğururken eğlenceli anlar yaşandı.   Sahnede konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli şampiyon olan ve Şanlıurfa'yı profesyonel ligde temsil edecek Karaköprü Belediyespor'u tebrik ederken, ileride daha üst liglere çıkılması ve daha büyük başarılar kazanılması gerektiğini ifade etti. Başkan Baydilli, "Sezon boyunca takımımıza destek verdik, zor zamanlar yaşandı ancak takımımız sezon sonu büyük başarı elde ederek şampiyon oldu. Ben bu başarıda emeği geçen herkesi kutluyorum. İnşallah daha büyük başarılar elde ederiz" diye konuştu.

  Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Kudat ise hak ettikleri bir şampiyonluk kazandıklarını kaydederek şöyle konuştu: "Sezon başı biz bir söz vermiştik bu takımı 3. lige çıkaracağız diye. Allah'a şükür ki sezon sunu bunu başardık. Bu yolda bize destek veren Karaköprü Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim. İnşallah bundan sonraki sezonlarda da aynı başarıyı yakalayıp daha iyi yerlere geleceğiz. Hocalarıma, futbolcularıma ve taraftarlarıma emekleri için teşekkür ediyorum."   Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli kutlama programına katılan Yusuf Güney ve Lara'ya plaket verirken, kutlamalara katılan vatandaşlara teşekkür etti.   Öte yandan Karaköprü Belediyespor’un şampiyonluk kutlamasında Karaköprü Belediyespor U-19 takımı şampiyonluk kupasını alırken, Haliliye Belediyesi Mehter takımı da bir yürüyüş gerçekleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER