Şampiyon Takıma Şampiyon Hoca Yakışır

Şanlıurfa 2. Amatör kümede şampiyon olan ve adını 1. Amatör kümeye yazdıran Karaköprüspor ilk transfer bombasını şampiyon teknik direktörü Mehmet Teke’yi transfer ederek bombayı öyle bir patlattı ki yankısı bütün ilçelerde bile duyuldu.

Şampiyon Takıma Şampiyon Hoca Yakışır

Şanlıurfa 2. Amatör kümede şampiyon olan ve adını 1. Amatör kümeye yazdıran Karaköprüspor ilk transfer bombasını Genç Karakeçilileri Play Off'tan Süper Amatör lige taşıyan başarılı teknik direktörü Mehmet Teke’yi transfer ederek bombayı öyle bir patlattı ki yankısı bütün ilçelerde bile duyuldu.

2. Amatör kümeye şampiyonluk parolasıyla başlayan Karaköprüspor bu hedefine geçtiğimiz hafta GAP Arena’da oynadığı ligin son maçında Özkarakeçilispor’u 5-0 mağlup ederek ulaştı.

Başkan Yunus Aktaşoğlu hedefimiz süper amatör lige çıkabilmek bu bağlamda 1.Amatör kümeyi bilen tanıyan ve 1.Amatör kümede şampiyonluk yaşamış tecrübeli bir hoca olan Mehmet Teke ile anlaştık.

Önümüzdeki sezon 1. Amatör kümede şampiyonluk yolunda söz sahibi olmak için transfer çalışmalarına ara vermeden başlayan Karaköprüspor ilk transferini Genç Karakeçilileri Play Off'tan Süper Amatör lige taşıyan başarılı Mehmet Teke’yi renklerine bağlayarak yaptı.

İç ve dış transfer konusunda Karaköprüspor teknik direktör Mehmet Teke’nin vereceği rapor doğrultusunda yapmayı hedefliyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2017, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER