Şampiyon Özvardar Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor'da

BAL liginde şampiyon olarak adını 3. Lige yazdıran Karaköprü Belediyespor’da liği başarıyla tamamlayan Ugur Özvardar Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor ile anlaştı.

Şampiyon Özvardar Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor'da

Geçtiğimiz sezon  Karaköprü Belediyespor  şampiyonluk yolunda büyük pay sahibi olan Uğur Özvardar ve sok bek futbolcusu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor renklerine katıldı. 

Bölgesel Amatör Lige yükselen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor transferde önemli oyuncuları markaja alırken ikinci  bombasını patlattı.Ünye 1957 Spor'un ikinci  transfer bombası tecrübeli Karaköprü Belediyespor  sol bek oyuncusu Uğur Özvardar Bugün Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor ile anlaşma sağlandı.

 Kariyeri tartışılmaz olan yıllarca profesyonel liglerde görev alan ve geçtiğimiz sezon performansıyla birçok takımın transfer listesine girmeyi başaran tecrübeli sol bek  Uğur Özvardar tercihini Ünye 1957 Spor'dan yana kullandı ve hakkında çıkan transfer iddialarına son verdi.

Geçtiğimiz sezona grubumuz takımlarından Türkiye Spor Toto 3.Lig 3.Grup 12 Bingöl spor başlayan Uğur Özvardar  devre arasında transfer olduğu Bal 2.Grup takımlarından Şanlıurfa Karaköprü Belediye spor’a transfer olarak harika bir şekilde sezonu tamamlamıştı.

Karaköprü Belediye spor’a 3.Ligi Getiren İsimlerden Uğur Özvardar ında emeği de olduğu öne sürüldü

Sezonun 2.yarısından itibaren Karaköprü Belediye spor formasını giyen başarılı oyuncu  Uğur Özvardar  takımıyla grup'ta 11 maça çıkarak başarılı performansıyla takımının grubu şampiyon bitirmesini sağlayan isimlerden olurken ünye 1957 spor'da sezonu başarılı bir şekilde tamamayarak bugün Urfa'da bölgesel amatör liğine yükselen büyükşehir belediyespor ile anlaşma imzaladı.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER