Saha Komiserlerinin Ataması Yapıldı

Şanlıurfa Amatör kümede oynanacak olan 25. Hafta maçlarında görev yapacak olan Saha Komiserleri belli oldu.

Saha Komiserlerinin Ataması Yapıldı

Şanlıurfa Amatör kümede oynanacak olan 25. Hafta maçlarında görev yapacak olan Saha Komiserleri belli oldu.
Saha Komiserleri Dernek Başkanı Abdullah Canbeyli yaptığı açıklamada İl ve İlçelerde oynanacak olan müsabakalarda görev yapacak olan Saha Komiserlerini açıkladı.
BAL ligi temsilcimiz Karaköprü Belediyespor kendi evinde oynayacağı 62 Pertekspor maçında Saha Komiserlik görevini Mehmet Aykaç yapacak.


Amatör kümede haftanın Saha Komiserleri şöyle:
 25.03.2017  CUMARTESİ 
15.30 Büyükşehir Belediye Karaköprü Belediye Play-off Arena 1 Ahmet Çiçek
15.30 Bağlarbaşı Siverek Belediye Play Off Arena 2 İsa Gümüşbaş
13.30 AkçakaleKaraköprü Belediye U 14   Şutim İ.Halil Tuncer
15.00 Yenişehirspor C.Pınar Demir U 14 Şutim İ.Halil Tuncer
15.00 Pirsus spor Yenicespor 2.Küme    Suruç  Halil Şahap

26.03.2017  PAZAR
15.00 Ceylanpınar Demir Eyübiye Gençlik 2.Küme Ceylanpınar Eyüp Balcı
15.00 Telekom Lisesi Bağlarbaşı 2. Amatör Siverek Bakır Çiçek
15.00 V.Şehir Gap  Harranspor 2. Amatör Viranşehir Bekir Karakaş
13.00 Şanlıpolat Haliliye 2.Amatör Suruç Osman Kaya
15.00 Suruç Belediye Edessa 7 Yıldız 2. Amatör Suruç Murat Ölmez
15.00 Birecikspor Yıldırımgücü 2. Amatör Birecik Cevher Arslan
15.00 Göklüspor 63 Gücüspor 2. Amatör Halfeti Cuma Bingöl
15.00 Edessaspor Öz Karakeçili 2. Amatör Arena 1 Kadir Haklı
12.00 Ş.Urfaspor Gençlikspor  U 13   Şutim İ.Halil Koçka
13.30 Büyükşehir Belediye Hilvan U 13 Şutim İbrahim Canbeyli
15.00 AkçakalesporBağlarbaşı U 13 Şutim İbrahim Canbeyli
14.00 Karaköprü Belediye 62 Pertek Bal Ligi Karaköprü   Mehmet Aykaç

28.03.2017  SALI
19.00 63 Gücü Öz Karakeçili 2.Küme Arena 1 İsa Gümüşbaş
19.00 Karaköprü Suruç Belediye 2. Küme Arena 2 Kadir Haklı
19.00 Edessa 7 Yıldız Göklüspor 2. Amatör Yenice 2 Vedat Taş

29.03.2017 ÇARŞAMBA
19.00 Harranspor Pirsus 2. Amatör Arena 1 Müslüm Baydoğa
19.00 Haliliyespsor C.Pınar Demir 2. Amatör Arena 2 Celal Sökmen
19.00 Eyübiye Gençlik Telekom Lisesi 2. Amatör Yenice 2 Celal Sökmen

30.03.2017  PERŞEMBE   
19.00 Yıldırımgücü  Eyüpspor 2. Amatör Arena 1 Ahmet Çiçek
19.00 Fatihspor Şanlıpolat 2. Amatör Arena 2 Müslüm Baydoğa
19.00 Yenicespor Birecikspor 2. Amatör Yenice 2 İrfan Kılıç

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2017, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER