banner112
banner54

PTT 1. Lig'de 4, 5, 6 ve 7. hafta programı


Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de 4 ile 7. hafta arasında oynanacak maçların programı şöyle:

4. hafta:

27 Eylül Cumartesi:

14.00 Denizlispor-Osmanlıspor (Denizli Atatürk)

19.00 Adanaspor-Manisaspor (5 Ocak Fatih Terim)

28 Eylül Pazar:

14:00 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)

16.00 Giresunspor-Altınordu (Giresun Atatürk)

18.30 Antalyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

18.30 Kayserispor-Samsunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Albimo Alanyaspor-Bucaspor (Alanya Oba)

29 Eylül Pazartesi:

19.00 Elazığspor-Orduspor (Elazığ Atatürk)

19.30 Karşıyaka-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)



5. hafta:

3 Ekim Cuma:

19.30 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)

4 Ekim Cumartesi:

14.00 Altınordu-Albimo Alanyaspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Elazığspor (Kamil Ocak)

5 Ekim Pazar:

14.00 Bucaspor-Boluspor (Yeni Buca)

16.00 Samsunspor-Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Manisaspor-Antalyaspor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Orduspor-Karşıyaka (19 Eylül)

18.30 Osmanlıspor-Şanlıurfaspor (Yenikent ASAŞ)

19.00 Adana Demirspor-Kayserispor (5 Ocak Fatih Terim)



6. hafta:

18 Ekim Cumartesi:

14.00 Şanlıurfaspor-Orduspor (Stat daha sonra belirlenecek)

16.00 Antalyaspor-Samsunspor (Akdeniz Üniversitesi)

14.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)

15.00 Elazığspor-Manisaspor (Elazığ Atatürk)

17.00 Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Yeni Buca)

18.30 Albimo Alanyaspor-Denizlispor (Alanya Oba)

18.30 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim)

20 Ekim Pazartesi:

19.30 Giresunspor-Osmanlıspor (Giresun Atatürk)



7. hafta:

24 Ekim Cuma:

19.00 Adana Demirspor-Antalyaspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

25 Ekim Cumartesi:

14.00 Bucaspor-Adanaspor (Yeni Buca)

16.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)

16.00 Giresunspor-Albimo Alanyaspor (Giresun Atatürk)

18.30 Manisaspor-Karşıyaka (Manisa 19 Mayıs)

26 Ekim Pazar:

14.00 Osmanlıspor-Orduspor (Yenikent ASAŞ)

16.00 Altınordu-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Samsunspor-Elazığspor (Samsun 19 Mayıs)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER