banner54

PTT 1. Lig'de 10, 11, 12 ve 13. Haftanın Programı Belli Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, PTT 1. Lig'de, 10. hafta maçları 26 - 27 Ekim, 11. hafta maçları 2 - 3 Kasım, 12. hafta maçları 6 - 7 Kasım ve 13. hafta maçları ise 9 - 11 Kasım'da.

PTT 1. Lig'de 10, 11, 12, 13. hafta maç programı şöyle:

10. Hafta, 26 Ekim Cumartesi

14.00 Balıkesirspor - Bucaspor (Balıkesir Atatürk)

14.00 1461 Trabzon - Ankaraspor (Akçaabat Fatih)

14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Manisaspor(Dumlupınar)

14.00 İstanbul BBSK - Kahramanmaraşspor (Atatürk Olimpiyat)

16.30 Denizlispor - Orduspor (Denizli Atatürk)

19.00 Boluspor - Adanaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Fethiyespor - Karşıyaka (Fethiye İlçe)

27 Ekim Pazar

14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

19.00 Adana Demirspor - Mersin İdmanyurdu (Adana 5 Ocak)

11. Hafta, 2 Kasım Cumartesi

14.00 Ankaraspor - Balıkesirspor (Yenikent ASAŞ)

19.00 Manisaspor - Fethiyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Şanlıurfaspor - 1461 Trabzon (Şanlıurfa GAP Arena)

3 Kasım Pazar

14.00 Bucaspor - Samsunspor (Yeni Buca)

14.00 Kahramanmaraşspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor(Hanefi Mahçiçek)

16.30 Adanaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak)

16.30 Mersin İdmanyurdu - Boluspor (Tevfik Sırrı Gür)

16.30 Karşıyaka - Denizlispor (DYO Alsancak)

19.00 Orduspor - Adana Demirspor (Ordu 19 Eylül)

12. Hafta, 6 Kasım Çarşamba

14.00 Balıkesirspor - Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk)

14.00 1461 Trabzon - Adanaspor (Akçaabat Fatih)

16.30 Boluspor - Orduspor (Bolu Atatürk)

19.00 Denizlispor - Manisaspor (Denizli Atatürk)

19.00 Fethiyespor - Kahramanmaraşspor (Fethiye İlçe)

19.00 Adana Demirspor - Karşıyaka (Adana 5 Ocak)

19.00 Samsunspor - Ankaraspor (Samsun 19 Mayıs)

7 Kasım Perşembe

14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - İstanbul BBSK(Dumlupınar)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Mersin İdmanyurdu (Kamil Ocak)

13. Hafta, 9 Kasım Cumartesi

14.00 Şanlıurfaspor - Samsunspor (Şanlıurfa GAP Arena)

19.00 Ankaraspor - Bucaspor (Yenikent ASAŞ)

10 Kasım Pazar

14.00 Manisaspor - Adana Demirspor (Manisa 19 Mayıs)

14.00 Kahramanmaraşspor - Denizlispor(Hanefi Mahçiçek)

14.00 İstanbul BBSK - Fethiyespor (Atatürk Olimpiyat)

16.30 Karşıyaka - Boluspor (DYO Alsancak)

19.00 Mersin İdmanyurdu - 1461 Trabzon (Tevfik Sırrı Gür)

11 Kasım Pazartesi

20.00 Orduspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

20.00 Adanaspor - Balıkesirspor (Adana 5 Ocak)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER