Play Off maçlarında Karaköprü Belediyespor Çok Farklı

Şanlıurfa U-19 Play Offun güçlü ekiplerinden Karaköprü Belediyespor 2. Maçta Bağlaerbaşıspor’u 2-1 mağlup ederek liderliğini sürdürdü

Play Off maçlarında Karaköprü Belediyespor Çok Farklı

Türkiye şampiyonası U-19 gençler liginde Şanlıurfa’yı temsil etmek için play off maçları tüm hızıyla devam ediyor. Play off’ta 2. Hafta maçları geride kaldı. İlk maçta Büyükşehir Belediyespor’u 1-0 mağlup ederek gülen taraf olan Karaköprü Belediyespor büyük avantaj yakaladı.

Play offun 2. Maçında Bağlarbaşı Kahramanspor karşısında zaman zaman zorlanmasına rağmen Karaköprü Belediyespor bu maçı da 2-1 kazanarak liderliğini sürdürdü.

Play offun diğer maçında ise Büyükşehir Belediyespor ilk maçta Karaköprü Belediyespor’a 1-0 mağlup olduktan sonra takımda moraller bozuldu. Karaköprü Belediyespor karşısında alınan mağlubiyetin şokunu üzerinden erken atan Büyükşehir Belediyespor 2. Maçta Siverek Belediyespor’u Furkan Karadaş, Muhammed Eskici ve Ahmet Erkaçmaz’ın golleriyle 3-0 mağlup ederek takımda yüzler gülmeye başladı.

3. hafta play off maçlarında Büyükşehir Belediyespor ile Bağlarbaşı Kahramanspor ve Karaköprü Belediyespor ile Siverek Belediyespor maçları oynanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER