Onhan’dan Zorunlu Açıklama

Akçakale İlçesinde yıllardır futbolculuk, Hocalık ve Kulüp Başkanlığı görevini yapan mütevazi kişiliğiyle herkesin gönlünü kazanan Mehmet Emin Onhan kendi sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Onhan’dan Zorunlu Açıklama

Akçakale İlçesinde yıllardır futbolculuk, Hocalık ve Kulüp Başkanlığı görevini yapan Mehmet Emin Onhan kendi sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Onhan kendi sosyal medya hesabından yaptığı zorunlu açıklamada ne kadar dürüst ve ne kadar mütevazi bir kişi olduğunu gözler önüne serdi.

İşte Onhan’ın zorunlu açıklaması

( 3.kişilere duyurulur )

Malum Akçakale küçük bir yer herkesin herkesi tanıdığı herkesin herkesi nasıl olduğunu bildiği ama dedikoduların iftiraların ve boş konuşmaların fazla olduğu bir yer !

Malum Kulüp Başkanlığı ve antrenörlükten ayrıldıktan sonra yıllardır beraber görev aldığım başarılara beraber imza attığım antrenör ve yönetici arkadaşlar la yol ayırımında bulunduk ve bu bana göre normal bir durum .

1. Ben bu yol ayırımından sonra yıllardır beraber olduğum insanları kötülersem benim kişiliğimde bir sıkıntı var demek ?

2. Ben bir ortamda o arkadaşları kötülüyorsam ve o ortadam da biri çıkıp bana madem bunlar kötü yıllardır senin yanında ne işleri var demezse buda onların kişiliğinde sorun var demek ki ?

3. Beraber olduğumuz yıllarda illaki hata olmuştur şayet bu hataları şimdi konuşursam demek ki yine kişiliğimde sorun var demek ?

4. Yıllardır Akçakale de futbolun en üst yönetenlerden biriyim o dönem ile ilgili hesap sorulacak kişi benim diğer arkadaşlar değil

5.Hesabını vermeyeceğim hiç bir şey yoktur

6. Daha önceki dönemlerde Akçakale de okul takımlarına ,Mülteci Takımlarına ,Müftülük Futbol takımlarına Urfa’dan bizden malzeme yardımı isteyen spor kulüplerine malzeme yardımı ve araç tahsis isteyen kulüplere her türlü yardımı ve spor adına her türlü yardımı Dönemin belediye Başkanı olurları ile ve canı gönülden yardım yapılmasına vesile oldum bugün olsa yine yaparım .

7. Yılardır kulüpte sahte bir işe imza attığımı bilip te açıklamayan dünyanın en kalitesiz insandır.

8.Takımın yıllık bütçesini merak edenler dedikodu göre değil burunların dibinde Akçakale Belediyesi Muhasebe Müdürlüğü var oradan bakabilirler .

9. Neden BAL ligine çıkılmadı sorusuna da takımın ve ilçenin hazır olmadığı cevabını veririm.

10. En iyi yaptığım gayri resmi harcamalara gelince üniversite okuyan çocuklarımıza yardım, ehliyet çıkaracak sporcularıma yardım, Sevinç ve üzüntü günlerde yardım, ve söylenecek çok şeyin ama yazılamaması. Bazı şeylerin içimde kalması gerektiği düşünüyorum

11.işim benim şerefim gururum. Akçakale Belediyesi personeliyim nerede görev verilirse gider orada şerefimle çalışırım. Ne işimden utanır nede işten korkarım . Atalarımızın dediği gibi çöp taşı çöp indir çöp oğlu çöpe muhtaç olma.

Allah herkesten razı olsun herkesin işini rast getirsin

Çöpü karıştırmak köpeklerin işidir diyerek bir daha açılmamak üzere bu konular benim için bitmiştir.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2019, 17:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa güzel
mustafa güzel - 4 ay Önce

Allah sendende razı olsun kaptan hakkını helal et senin hakkın akçakale ilçesinde çokvar sahipsiz memleketin sahipsiz evlatları

SIRADAKİ HABER